• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

ایجاد مراکز جدید معاینه فنی خودرو در کرمانشاه در دستور کار قرار دارد

  • کد خبر : 10873
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
ایجاد مراکز جدید معاینه فنی خودرو در کرمانشاه در دستور کار قرار دارد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: دریافت خدمات برتر در سریع‌ترین زمان ممکن حق طبیعی شهروندان کرمانشاهی است و در همین راستا ایجاد مراکز جدید معاینه فنی خودرو در دستور کار قرار دارد. مهرداد سالاری امروز در نشست بررسی جانمایی مراکز معاینه فنی سبک در سطح شهر کرمانشاه و دیگر شهرستان‌ها، اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: دریافت خدمات برتر در سریع‌ترین زمان ممکن حق طبیعی شهروندان کرمانشاهی است و در همین راستا ایجاد مراکز جدید معاینه فنی خودرو در دستور کار قرار دارد.

مهرداد سالاری امروز در نشست بررسی جانمایی مراکز معاینه فنی سبک در سطح شهر کرمانشاه و دیگر شهرستان‌ها، اظهار داشت: مراکز فعلی معاینه فنی خودرو در سطح شهر کرمانشاه، در برخی مناطق متمرکز شده‌اند و شهروندان برای دریافت خدمات مجبور به انجام سفرهای درون شهری هستند.

وی تاکید کرد: دریافت خدمات برتر در سریع‌ترین زمان ممکن حق طبیعی شهروندان کرمانشاهی است و در همین راستا ایجاد مراکز جدید معاینه فنی خودرو در دستور کار قرار دارد.  

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه جانمایی مناسب دفاتر جدید در سطح شهر را یکی از الزامات مهم دانست و گفت: این مراکز باید به گونه‌ای در سطح شهر جانمایی شوند که شهروندان ساکن هر منطقه در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانند از خدمات ارائه شده بهره مند شوند.
 
وی همچنین عنوان کرد: با ایجاد مراکز جدید معاینه فنی، فرصت‌های شغلی تازه‌ای برای جوانان شهر ایجاد می‌شود.

سالاری منحصر ماندن ارائه این خدمات به چند مرکز را ناسازگار با حق شهروندی دانست و گفت: برای رفاه بیشتر مردم باید تعداد این مراکز خدماتی افزایش یابند. در یک فضای رقابتی مراکزی ماندگار خواهند بود که بهترین خدمات را ارائه دهند.
 
وی تاکید کرد: طبق بررسی های کارشناسی ۹ پرونده دارای شرایط لازم هستند.  براساس امتیازها و با توجه به اولویت تمرکززدایی و توزیع مناسب در سطح شهر  و ارائه خدمات برتر، مراکز جدید از میان این متقاضیان انتخاب خواهند شد‌.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10873
  • 130 بازدید

برچسب ها