• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

بارندگی‌های شدید اخیر بدون خسارت

  • کد خبر : 9675
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
بارندگی‌های شدید اخیر بدون خسارت

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از بدون خسارت بودن بارندگی‌ها اخیر دراستان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این مدت گزارشی هم مبنی بر گرفتاری افراد در سیلاب مخابره نشد. بالایی گفت: روز گذشته معابر شهری در کرمانشاه، کنگاور، صحنه، هرسین، سنقر و اسلام آبادغرب دچار آبگرفتگی و رودخانه‌ها سیلابی شد که […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از بدون خسارت بودن بارندگی‌ها اخیر دراستان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این مدت گزارشی هم مبنی بر گرفتاری افراد در سیلاب مخابره نشد.

بالایی گفت: روز گذشته معابر شهری در کرمانشاه، کنگاور، صحنه، هرسین، سنقر و اسلام آبادغرب دچار آبگرفتگی و رودخانه‌ها سیلابی شد که خوشیختانه خساراتی در پی نداشت.
بحران استانداری کرمانشاه یادآور شد: این بارندگی‌ها خسارت جانی و مالی در پی نداشت و گزارشی مبنی بر گرفتاری افراد در سیلاب نیز به دست ما نرسید. مدیرکل مدیریت
بالایی با بیان اینکه بارش‌ها راه یکی از پل‌های روستایی منطقه سرفیروزآباد را تخریب کرده است، افزود: در برخی از مناطق راه دسترسی برخی روستا‌ها از جمله میان تنگ منصوری دچار آبگرفتگی شده که بزودی فروکش خواهد کرد.
وی با بیان اینکه جاده حمیل به ایلام مسدود شده است، گفت: پس از بارندگی‌ها در این جاده احتمال ریزش کوه وجود داشت از این رو به منظور جلوگیری از آسیب به مردم این جاده با هماهنگی استانداری ایلام بسته شده بود که به زودی بازگشایی خواهد شد.
به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، جاده‌ سیمره اکنون جایگزین جاده حمیل به اسلام‌آبادغرب شده است.
از بامداد روز سه شنبه تا صبح چهارشنبه به صورت میانگین ۶۰ میلیمتر باران در استان بارید که حجم کم سابقه‌ای است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9675
  • 189 بازدید

برچسب ها