• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

بازدید هفتگی شهردار کرمانشاه از تقاطع شهید سلیمانی

  • کد خبر : 10770
  • ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸
بازدید هفتگی شهردار کرمانشاه از تقاطع شهید سلیمانی

به گزارش پاتاق نیوز،  شهردار کرمانشاه به همراه معاونین عمرانی و فنی از روند تکمیلی پروژه تقاطع سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازدید کرد به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر سعید طلوعی به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری از تقاطع در حال ساخت سپهبد شهید سلیمانی بازدید و از نزدیک در […]

به گزارش پاتاق نیوز،  شهردار کرمانشاه به همراه معاونین عمرانی و فنی از روند تکمیلی پروژه تقاطع سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازدید کرد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر سعید طلوعی به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری از تقاطع در حال ساخت سپهبد شهید سلیمانی بازدید و از نزدیک در روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.

شهردار کرمانشاه در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: با وجود مشکلات مالی خوشبختانه پروژه با سرعت مطلوبی در حال پیش رفتن است و امیدواریم تا پایان شهریور ماه عرشه ها به پایان برسد.

وی افزود: زیرگذر پروژه را هم داریم که بخاطر وجود معارض تاسیساتی خطوط آب و برق و گاز کمی تاخیر داشت که با همکاری خوب این دستگاه های خدمات رسان این مسائل هم در حال حل شدن است و ساخت زیرگذر هم همزمان با عرشه ها تا پایان شهریور به پایان می رسد و بعد مواردی چون زیباسازی و آسفالت پروژه انجام خواهد شد.

طلوعی گفت: این پروژه ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پروژه بزرگی در غرب کشور است که آبروی شهر محسوب می گردد و در صورتی که مشکلی پیش نیاید تا ۲۲ بهمن به بهره برداری کامل خواهد رسید.

دکتر طلوعی در پایان گفت: هر مرحله از پروژه که تمام شود برای رفاه حال شهروندان بازگشایی خواهد شد اما تا تمام مسائل آن چون نورپردازی و آسفالت و گلکاری انجام نگیرد آن را افتتاح کامل نخواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10770
  • 172 بازدید

برچسب ها