• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

بازدید۲۵۰۰ نفر از فیلم‌های اکران شده در جشنواره فیلم فجر کرمانشاه

  • کد خبر : 9531
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
بازدید۲۵۰۰ نفر از فیلم‌های اکران شده در جشنواره فیلم فجر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر اجرایی هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه از بازدید ۲۴۲۲ نفر از فیلم‌های اکران شده در این دوره جشنواره در چهار روز نخست برگزاری آن در کرمانشاه خبر داد. پژمان خسروی پور مدیر اجرایی هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه با اشاره به گذشت چهار روز از شروع جشنواره […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر اجرایی هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه از بازدید ۲۴۲۲ نفر از فیلم‌های اکران شده در این دوره جشنواره در چهار روز نخست برگزاری آن در کرمانشاه خبر داد.

پژمان خسروی پور مدیر اجرایی هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه با اشاره به گذشت چهار روز از شروع جشنواره فیلم فجر در استان گفت : با گذشت چهار روز از شروع این جشنواره ۲۴۲۲ نفر در کرمانشاه از فیلم‌های اکران شده بازدید کردند.

او با اشاره به اکران هشت فیلم طی چهار روز برگزاری این جشنواره (روز‌های ۱۵ تا ۱۸ بهمن)، گفت : تاکنون درخت گردو بیشترین بازدید را با بازدید ۷۷۳ نفر به خود اختصاص داده است.

خسروی پور با اشاره به کاهش آمار بازدید کنندگان در این دوره جشنواره، تاخیر در اطلاع رسانی سازمان سینمایی را یکی از علل آن عنوان کرد وافزود: سال‌های گذشته از هفته‌ها قبل برگزاری جشنواره در استان قطعی بود و روز‌های منتهی به جشنواره لیست فیلم‌های اکران شده اعلام می‌شد، اما در دو سه دوره گذشته عملا خیلی دیر برگزاری جشنواره در استان‌ها اعلام می‌شود.

او افزود: این دوره جشنواره عملا پنج روز قبل از شروع به کار جشنواره برگزاری آن قطعی شده بود و لیست فیلم‌ها هم دو روز قبل از شروع آن به استان اعلام شد.

خسروی پور گفت: با این شرایط امکان تبلیغ موثر در خصوص فیلم‌ها خیلی دشوار است و به نظر می‌رسد این امر تاثیری در روند کاهش بازدید از فیلم‌ها داشته است.

او کیفیت فیلم‌های اکران شده را نیز در این زمینه بی تاثیر ندانست.

خسروی پور با بیان اینکه این جشنواره تا ۲۱ بهمن ماه ادامه دارد گفت: فیلم‌های این دوره جشنواره در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه اکران می‌شود و افراد می‌توانند برای خرید بلیت به سایت www.cinematicket.org مراجعه کنند .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9531
  • 219 بازدید

برچسب ها