• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

بازسازی و نوسازی سومین سالن سینما فرهنگ

  • کد خبر : 2621
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰:۱۰
بازسازی و نوسازی سومین سالن سینما فرهنگ

پیربابایی مدیرعامل مجتمع پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار” پاتاق نیوز “از بازسازی و نوسازی سومین سالن اکران در این پردیس سینمایی با ظرفیت ۴۰۰ نفر و دیزاین برگرفته از سینماهای وین خبر داد. پیربابایی با بیان اینکه پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه سه سالن اکران با ظرفیت ۴۰۰ ،۱۳۵ و ۶۰ نفر را […]

پیربابایی مدیرعامل مجتمع پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار” پاتاق نیوز “از بازسازی و نوسازی سومین سالن اکران در این پردیس سینمایی با ظرفیت ۴۰۰ نفر و دیزاین برگرفته از سینماهای وین خبر داد.
پیربابایی با بیان اینکه پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه سه سالن اکران با ظرفیت ۴۰۰ ،۱۳۵ و ۶۰ نفر را دارد افزود: در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز و استاندارد برای راه اندازی سالن چهارم با ظرفیت ۱۰۰ نفر هستیم که پیش بینی می شود زیرساخت آن تا آبان ماه سال جاری آماده شود.
وی در ادامه با اشاره به دستورالعمل افزایش قیمت بلیط سینما افزود: با توجه به این دستورالعمل ، قیمت بلیط در سینما فرهنگ همچنان ۸۰۰۰ تومان می باشد.
مدیر سینما فرهنگ کرمانشاه اظهار داشت: علاقمندان میتوانند از طریق تلفن گویای ۳۴۲۹۹۳۱۴ و همچنین ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۰۶۰۱۶۷ از سانس های اکران فیلم در سینما مطلع شوند و بامراجعه به سایت سینما فرهنگ به نشانی cinemafarhang.org و یا سایت سینما تیکت بلیط تهیه نمایند.
در پایان پیربابایی با اشاره ویژه به اکران فیلم تنگه ابوقریب بهترین فیلم جشنواره فجر افزود: در حال حاضر فیلم های تنگه ابوقریب، هزارپا، تگزاس، دم سرخ، آمریکایی شاه دزد و خاله قورباغه در سالن های پردیس سینمایی فرهنگ اکران می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2621
  • 433 بازدید

برچسب ها