• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

بازگشایی تالارهای کرمانشاه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی

  • کد خبر : 10623
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
بازگشایی تالارهای کرمانشاه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کرونا در استان سیر نزولی داشته است، گفت: تالارهای پذیرایی از فردا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باز هستند.  هوشنگ بازوند امروزدر نشست ستاد کنترل و مقابله با کرونا، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی حدود پنج ماه است که تعطیل هستند و به همین دلیل برای بازپرداخت تسهیلات بانکی و […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کرونا در استان سیر نزولی داشته است، گفت: تالارهای پذیرایی از فردا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باز هستند.

 هوشنگ بازوند امروزدر نشست ستاد کنترل و مقابله با کرونا، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی حدود پنج ماه است که تعطیل هستند و به همین دلیل برای بازپرداخت تسهیلات بانکی و قبوض آب و برق و بیمه پرسنل دچار مشکل شده‌اند.

وی افزود: براساس مصوبه ستاد کرونا تالارها از فردا می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شوند‌.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه کرمانشاه جزو سه استانی است که شاهد سیر نزولی بیماری کرونا بوده است و این اتفاق خوب به دلیل زحمات ستاد کرونا استان، دانشگاه علوم پزشکی و مردم بوده است.

وی عنوان کرد: براساس برآوردها خوشبختانه ۶۵ درصد مردم پروتکل های بهداشتی را‌ رعایت می‌کنند و باید همچنان این روند به شکل بهتری تداوم داشته باشد تا بتوان این بیماری را کنترل کرد.

پروتکل‌های بهداشتی در برخی از مطب‌های کرمانشاه رعایت نمی‌شود

وی  با اظهار نارضایتی از عدم رعایت کافی پروتکل‌ها در مطب پزشکان، اظهار داشت: پروتکل‌های بهداشتی در برخی مکان‌ها مانند اتاق انتظار مطب پزشکان هنوز رعایت نمی‌شود و انتظار می‌رود پزشکان به عنوان الگوی جامعه در رعایت این پروتکل‌ها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش، اظهار داشت: عزاداری امام‌حسین (ع) با تاریخ، فرهنگ و آئین مردم ایران عجین شده است و‌ امسال نیز این آیین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به شکل شایسته‌ای برگزار می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه عنوان کرد: کنکور نیز طبق برنامه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موعد مقرر برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10623
  • 111 بازدید

برچسب ها