• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

بازگشت شرایط عادی به معابر شهری

  • کد خبر : 9419
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
بازگشت شرایط عادی به معابر شهری

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه گفت: با اعلام مدیر کل بحران استانداری مبنی بر بارش سنگین برف، سازمان آتش‌نشانی از شب گذشته به صورت ۱۰۰درصدی در آماده‌باش کامل است.غلامرضا رضایی اظهار داشت: از ابتدای بارش نزولات آسمانی در شهر کرمانشاه با هماهنگی و همکاری معاونت خدمات شهری گشت‌زنی نیروها و خودروهای […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه گفت: با اعلام مدیر کل بحران استانداری مبنی بر بارش سنگین برف، سازمان آتش‌نشانی از شب گذشته به صورت ۱۰۰درصدی در آماده‌باش کامل است.
غلامرضا رضایی اظهار داشت: از ابتدای بارش نزولات آسمانی در شهر کرمانشاه با هماهنگی و همکاری معاونت خدمات شهری گشت‌زنی نیروها و خودروهای این سازمان آغاز  و عملیات امدادرسانی به خودرو های گرفتار در برف در مناطق شیب‌دار سطح شهر انجام شد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: با درخواست معاونت خدمات شهری شهرداری برخی از خیابان‌های سطح شهر برای عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی مسدود و عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی این معابر تا ساعت هشت صبح انجام شد و تردد در این مناطق از ساعت هشت صبح به صورت عادی امکان‌پذیر شد.

وی گفت: از ساعات اولیه آماده‌باش تمامی نیرو های ستادی- عملیاتی و شیفت استراحت سازمان آتش‌نشانی به مدت ۴۸ ساعت فراخوان شدند و در تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی مستقر هستد.

رضایی با بیان اینکه از ساعات اولیه صبح امروز بیشتر عملیات یدک‌کشی در مناطق هشت و چهار شهری بوده، افزود: در شهرک پردیس هشت مورد امدادرسانی به خودرو، شهرک صدرا ۹ مورد، شهرک زیباشهر ۱۱ مورد و در کل سطح منطقه چهار امدادرسانی به هشت خودرو توسط خودروها و پرسنل سازمان آتشنشانی صورت گرفت.

وی در پایان، گفت: در حال حاضر مشکل خاصی در سطح شهر وجود ندارد و شرایط تردد در معابر اصلی و فرعی شهر کرمانشاه به صورت عادی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9419
  • 214 بازدید

برچسب ها