• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

باند زورگیری در دام پلیس کرمانشاه

  • کد خبر : 6849
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
باند زورگیری در دام پلیس کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری که طی آن سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید قصد زورگیری و سرقت یک دستگاه خودروی دیگر را داشته اند، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند. وی افزود: پس از حضور پلیس در […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری که طی آن سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید قصد زورگیری و سرقت یک دستگاه خودروی دیگر را داشته اند، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.
وی افزود: پس از حضور پلیس در محل، فردی به ماموران مراجعه و عنوان کرد که ۵ سرنشین یک دستگاه خودروی پراید با تهدید اسلحه قصد سرقت خودروی وی را داشته اند که پس از مقاومت در برابر آن‌ها و اطلاع به پلیس از صحنه متواری شده اند.
سرهنگ براری گفت: با دریافت این گزارش، ماموران پلیس بامداد امروز (پنجشنبه) حین گشتزنی موفق به شناسایی خودروی پراید افراد زورگیر شدند و سارقان نیز با مشاهده ماموران ضمن بی توجهی به اخطار‌های ایست پلیس به سرعت اقدام به فرار کردند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این تعقیب و گریز ماموران با استفاده از قانون به کار گیری سلاح موفق به توقیف خودرو شدند و هر ۵ سرنشین پراید را دستگیر کردند.
سرهنگ براری با اشاره به زخمی شدن یکی از سارقان و انتقال وی به بیمارستان، از ادامه تحقیقات از ۴ زورگیر دیگر خبر داد و گفت: همزمان با این تحقیقات تاکنون ۳ شهروند با مراجعه به کلانتری شکایت خود را از این باند که قصد سرقت خودرو‌های آنان را داشته اند، اعلام کردند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6849
  • 244 بازدید

برچسب ها