• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

بانک قرض الحسنه رسالت حامی مشاغل خرد در سرپل ذهاب است

  • کد خبر : 7574
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۰۰
بانک قرض الحسنه رسالت حامی مشاغل خرد در سرپل ذهاب است

به گزارش پاتاق نیوز، علی سلطانی رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه رسالت در سفر یک روزه خود به کرمانشاه با استاندار این استان دیدار و گفتگو کرد. سلطانی با اشاره به فعالیت شبکه توسعه اجتماعی رسالت در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب گفت: ماموریت اصلی این شبکه اشتغال خرد و توانمند سازی افراد در شهرهای […]

به گزارش پاتاق نیوز، علی سلطانی رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه رسالت در سفر یک روزه خود به کرمانشاه با استاندار این استان دیدار و گفتگو کرد.

سلطانی با اشاره به فعالیت شبکه توسعه اجتماعی رسالت در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب گفت: ماموریت اصلی این شبکه اشتغال خرد و توانمند سازی افراد در شهرهای کوچک و روستاها است.

وی افزود: خوشبختانه شبکه توسعه احتماعی رسالت در استان کرمانشاه در شهرستان های سرپل ذهاب، صحنه و جوانرود در حوزه های پرورش دام سبک و پوشاک و مصنوعات چرمی به ایجاد کارآفرینی و اشتغالزایی پایدار عملکرد مناسبی از خود بجای گذاشته است.

به گفته سلطانی، مدل کسب و کار شبکه توسعه اجتماعی رسالت ایجاد اشتغال مستقیم است.

در ادامه استاندار کرمانشاه گفت: الگوی شبکه توسعه اجتماعی رسالت و مدل کارآفرینی این مجموعه قابل قبول است.

هوشنگ بازوند افزود: خوشبختانه برکات قرض الحسنه در جامعه آثار فراوانی به دنبال دارد و مهمترین این آثار ایجاد اشتغال مستقیم جهت مردم زلزله زده سرپل ذهاب است.

وی در ادامه حمایت از کالای ایرانی را حائز اهمیت دانست و گفت: نقش بازار اعضا شبکه توسعه اجتماعی رسالت در راستای حمایت از کالای ایرانی می تواند بحران های موجود را تا حدی مرتفع سازد.

در پایان استاندار کرمانشاه از زحمات شبکه توسعه اجتماعی رسالت در راستای ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه تقدیر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7574
  • 370 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه