• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

بانک “ملل” سرمایه گذار نهایی تله‌کابین می شود

  • کد خبر : 4236
  • ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰:۳۰
بانک “ملل” سرمایه گذار نهایی تله‌کابین می شود

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در سی و نهمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد با اشاره به همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه که قرار است ۱۷ دی در تهران برگزار شود، اظهار کرد: این همایش ویترینی است که زیبایی‌ها، ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و ثروت‌های کرمانشاه را […]

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در سی و نهمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد با اشاره به همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه که قرار است ۱۷ دی در تهران برگزار شود، اظهار کرد: این همایش ویترینی است که زیبایی‌ها، ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و ثروت‌های کرمانشاه را در معرض دید همه خصوصا سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

وی از این همایش به عنوان نقطه عطفی برای توسعه پایدار کرمانشاه یاد کرد و افزود: هرچه این همایش را بهتر برگزار کنیم، سود و فایده آن برای استان بیشتر است.

بازوند گفت: این همایش به نوعی شب قدری برای کرمانشاه است که باید از آن برای جذب سرمایه‌گذار و توسعه استان استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به زمینه‌های سرمایه‌گذاری خوبی که در بخش‌های صنعت، کشاورزی، گردشگری، خدمات و … در کرمانشاه وجود دارد، اضافه کرد: باید در این زمینه‌ها به سرمایه‌گذاران خوراک بدهیم .

وی خواستار پای کار آمدن دستگاه‌ها در بخش‌های مختلف و تهیه تفاهم‌نامه از سوی آنها برای امضا با سرمایه‌گذاران شد و افزود: اگر ۲۰ تا ۳۰ درصد این تفاهم‌نامه‌ها نیز تبدیل به قرارداد شود برای استان فرصت خوبی است.

بازوند در ادامه از حضور شخصیت‌های مهم و برجسته کشور مانند رییس یکی از قوای سه‌گانه، رییس کل بانک مرکزی، وزیر نفت و  حضور وزیر کشور در این همایش هم خبر داد و گفت: حضور این افراد که در کمتر همایش استانی مشابه آن دیده شده بیانگر اهمیتی است که مسئولین کشوری برای استان کرمانشاه اهمیت ویژه قائل هستند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه باید تبلیغات محیطی برای این همایش در شهر تهران بیشتر شود، خواستار برپایی بنرهایی در معابر اصلی شهر تهران برای معرفی این همایش شد.

وی عنوان کرد: باید صدا و سیما نیز همکاری لازم را برای پوشش زنده این مراسم  و یا حداقل پوشش رادیویی آن را داشته باشد.

استاندار کرمانشاه در ادامه از اعلام آمادگی بانک “ملل” برای اجرای پروژه تله‌کابین کرمانشاه هم خبر داد و عنوان کرد: باید این پروژه را نیز با تولیت شهرداری در لیست طرح‌هایی که قرار است در همایش انعقاد قرارداد شود، بگنجانیم.

وی از اعلام آمادگی این بانک برای احداث مجتمع خدمات رفاهی بین کرمانشاه و بیستون هم یاد کرد.

در ادامه کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از فراهم شدن همه امکانات و زیرساخت‌ها برای برپایی این همایش خبر داد و گفت: بیش از ۵۶۰ نفر برای حضور در این همایش دعوت شدند.

علی محمدی مدیرکل امور اقتصادی استان کرمانشاه نیز گفت: در این همایش چهار پروژه که دو مورد آن در بخش کشاورزی، یک مورد در بخش صنعت و یک مورد در حوزه درمانی است انعقاد قرارداد خواهد شد.

وی با بیان اینکه این همایش به طور کامل با هزینه بخش خصوصی اجرا شده افزود: هیچ اعتبار دولتی برای برپایی این همایش هزینه نشده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4236
  • 427 بازدید

برچسب ها