• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

باید در شرایط فعلی تلاش ما بر حفظ و تقویت اعتماد اجتماعی متمرکز شود

  • کد خبر : 11767
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
باید در شرایط فعلی تلاش ما بر حفظ و تقویت اعتماد اجتماعی متمرکز شود

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بااشاره به شرایط تحریم‌ها و تنگناهای اقتصادی کشور تاکید کرد: می‌طلبد که در شرایط فعلی تلاش ما برحفظ و تقویت اعتماد اجتماعی متمرکز باشد و باجدیت به رفع نواقص و کاستی‌ها بپردازیم. «حسین خوش اقبال»روز چهارشنبه در نشست با مدیران و کارکنان دفاتر سیاسی و انتخابات […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بااشاره به شرایط تحریم‌ها و تنگناهای اقتصادی کشور تاکید کرد: می‌طلبد که در شرایط فعلی تلاش ما برحفظ و تقویت اعتماد اجتماعی متمرکز باشد و باجدیت به رفع نواقص و کاستی‌ها بپردازیم.

«حسین خوش اقبال»روز چهارشنبه در نشست با مدیران و کارکنان دفاتر سیاسی و انتخابات و امنیتی و انتظامی استانداری افزود: رشد و موفقیت در حوزه های مجموعه حاصل مشارکت و همراهی همکاران در دفاتر بوده و از این پس نیز هدف ما ارایه خدمات شایسته به مردمی است که همواره در شرایط سخت مقاومت و همراهی داشته اند.

وی با بیان اینکه دفاتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی بازوان نظارتی معاونت سیاسی هستند، افزود: ورود جدی دفاتر به حوزه های عملکردی نهادهای مرتبط رضایتمندی مردم را ارتقا می‌دهد.

وی با تاکید بر تقویت و گسترده شدن زمینه های گفت و گو و هم اندیشی در استان اضافه کرد: ارتباط موثر با گروه‌های صاحب نفوذ و تشکل های سیاسی و اجتماعی در راستای حفظ سرمایه اجتماعی همچنان در دستور کار این معاونت خواهد بود.

خوش اقبال با مطلوب دانستن تسلط و اشرافیت اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در استان تاکید کرد: باتوجه به نقش راهبردی استان در تامین امنیت کشور، استمرار هوشیاری ها و حفظ حساسیت ها نسبت به عواملی که ایجاد نارضایتی می کند توقع می رود. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر ارایه خدمات شایسته به مردم در دفاتر این معاونت گفت: در دوران جدید نیز راه گذشته در معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی با شدت و قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

پیش از سخنان معاون استاندار کرمانشاه، مدیر دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز با ارایه گزارشی از اقدامات این دفتر تاکید کرد: مجموعه نیروهای شاغل در دفتر سیاسی استانداری از بالاترین میانگین تحصیلات دانشگاهی در سطح استانداری برخوردار بوده و این ویژگی در بالا رفتن کیفیت فعالیت های دفتر موثر بوده است.

بهرام سلیمانی با تاکید بر استفاده از نیروهای درونی وزارت کشور برای فرمانداری ها و بخشداری ها تصریح کرد: طی سه سال گذشته با مساعدت استاندار و هدایت های آقای الهی تبار، ۳۴ نفر از کارشناسان به عنوان معاون فرماندار و بخشدار منصوب شدند که برای بازه زمانی دوساله در نوع خود بی سابقه بوده است.

وی با برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را یکی از مهم ترین دستاوردهای دفتر سیاسی دانست و گفت: با توجه به تلاش‌های انجام شده این انتخابات با کمترین حواشی در سطح استان برگزار شد و مرحله دوم را نیز در روز جمعه  برگزار خواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11767
  • 116 بازدید

برچسب ها