• امروز : دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 12 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Monday - 25 January - 2021

با اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت باید به تقویت سرمایه اجتماعی کمک کنیم

  • کد خبر : 11053
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
با اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت باید به تقویت سرمایه اجتماعی کمک کنیم

به گزارش پاتاق نیوز ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: در هفته دولت باید توفیقات حاصل شده برای مردم بیان شود تا موجب امیدآفرینی در جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی گردد. محمد ابراهیم الهی تبار، امروز(۲۱ مرداد) در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی دستاوردهای دولت، اظهار کرد: این […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: در هفته دولت باید توفیقات حاصل شده برای مردم بیان شود تا موجب امیدآفرینی در جامعه و تقویت سرمایه اجتماعی گردد.

محمد ابراهیم الهی تبار، امروز(۲۱ مرداد) در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی دستاوردهای دولت، اظهار کرد: این دستاوردها در شرایطی بوجود آمده که در اوج تحریم ها هستیم و همین موضوع شرایط را برای فعالیت و خدمت رسانی دولتمردان سخت کرده، با این وجود در بخش های مختلف توفیقات خوبی کسب شده که باید برای مردم بیان شود.

وی اضافه کرد: در کنار این تحریم های ظالمانه، شیوع بیماری کرونا نیز مشکلات را دوچندان کرده، با این حال شاهدیم به واسطه زیرساخت های مناسبی که در این دولت در حوزه بهداشت و درمان ایجاد شده،  توانستیم تا حدود زیادی بیماری را کنترل کنیم.

الهی تبار با بیان اینکه دولت در این سالهای فعالیتش با چالش های زیادی نظیر خروج آمریکا از برجام، تشدید تحریم ها، سیل، زلزله و… مواجه بوده که شرایط را برای کار کردن دشوار کرده، گفت: با این حال دست دولت پُر است و اقدامات خوبی در این سالها صورت گرفته که باید اطلاع رسانی شود.

معاون استانداری کرمانشاه اظهار کرد: متاسفانه در این شرایط هم فضای تحریف و هم تخریب نیز علیه دولت از سوی رسانه های خارجی و برخی داخلی ها شکل گرفته که باید با اطلاع رسانی و بیان دستاوردهای ارزشمندی که در این شرایط سخت حاصل شده، امید را در جامعه زنده نگه داریم و سرمایه اجتماعی را تقویت کنیم.

الهی تبار ادامه داد: این دستاوردها با حمایت مقام معظم رهبری و همراهی دیگر قوا بدست آمده و رسالت ملی و انقلابی همه ماست که آنها را تشریح کنیم.

وی گفت: در این دولت علاوه بر حوزه های اقتصادی و عمرانی، کارهای ارزشمندی در حوزه های سیاسی و اجتماعی نیز انجام شده که تشکیل خانه احزاب و خانه تشکل ها از آن جمله است.

وی با بیان اینکه دستاوردهای دولت در استان کرمانشاه نیز بسیار ارزشمند است، گفت: بعنوان نمونه در حالیکه هزار روز از زلزله بزرگ استان کرمانشاه گذشته، هزار کلاس درس در این مناطق احداث شده که کار بسیار ارزشمندی است.

وی در ادامه از همه مدیران استان خواست در هفته دولت به بیان اقدامات دولت تدبیر وامید در استان بپردازند.

در این نشست اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت نیز به بیان راهکارهایی برای بهبود شیوه اطلاع رسانی دستاوردهای دولت پرداختند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11053
  • 58 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه