• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

با برند سازی کرمانشاه را بیشتر معرفی کنیم

  • کد خبر : 6805
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۴
با برند سازی کرمانشاه را بیشتر معرفی کنیم

به گزارش پاتاق نیوز، امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه امروز در مراسم روز جهانی صنایع دستی گفت: صنعتگران صنایع دستی در استان صنایع بزرگی خلق کرده‌اند که به خوبی معرفی نشده و ما تلاش می‌کنیم صنایع دستی استان با اطلاع رسانی و تبلیغات خوب در سطح ملی و بین المللی […]

به گزارش پاتاق نیوز، امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه امروز در مراسم روز جهانی صنایع دستی گفت: صنعتگران صنایع دستی در استان صنایع بزرگی خلق کرده‌اند که به خوبی معرفی نشده و ما تلاش می‌کنیم صنایع دستی استان با اطلاع رسانی و تبلیغات خوب در سطح ملی و بین المللی مطرح شود.
وی یکی از نیاز‌های فعلی حوزه صنایع دستی را کمک به فروش محصولات تولیدی دانست و گفت: پیوند صنایع دستی با بازار و تجاری سازی محصولات در دستور کار این اداره کل است.
قادری با بیان اینکه تاکنون سه بازارچه صنایع دستی در روانسر، اسلام آباد غرب و صحنه ایجاد شده است، گفت: برای هر بازارچه یک میلیارد تومان هزینه شده و راه اندازی بازارچه در سایر شهرستان‌ها نیز در دستور کار است.
قادری همچنین یکی از برنامه‌های این اداره کل را حمایت از تشکل‌های صنایع دستی و ایجاد اتاق فکر با حضور پیشکسوتان و صاحب نظران این عرصه اعلام کرد.
در این مراسم ۳۲ تن از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع دستی استان کرمانشاه با اهدای لوح تجلیل شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6805
  • 196 بازدید

برچسب ها