• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

با حضور رئیس جمهور بهره برداری از طرح‌های ملی سامانه گرمسیری تا ساعاتی دیگر

  • کد خبر : 11106
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
با حضور رئیس جمهور بهره برداری از طرح‌های ملی سامانه گرمسیری تا ساعاتی دیگر

به گزارش پاتاق نیوز ، مراسم بهره برداری از طرح‌های وزارتخانه‌های نیرو و جهادکشاورزی تا ساعاتی دیگر با حضور رئیس جمهور و بصورت نشست تصویری (ویدئو کنفرانس) در استان‌های کرمانشاه آغاز می‌شود.  امروز (پنجشنبه) و در پانزدهمین هفته از پویش هر هفته الف-ب ایران (افتتاح طرح‌های آب و برق) آبرسانی به ۲۳ هزار هکتار از اراضی استان‌های کرمانشاه […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مراسم بهره برداری از طرح‌های وزارتخانه‌های نیرو و جهادکشاورزی تا ساعاتی دیگر با حضور رئیس جمهور و بصورت نشست تصویری (ویدئو کنفرانس) در استان‌های کرمانشاه آغاز می‌شود.

 امروز (پنجشنبه) و در پانزدهمین هفته از پویش هر هفته الف-ب ایران (افتتاح طرح‌های آب و برق) آبرسانی به ۲۳ هزار هکتار از اراضی استان‌های کرمانشاه و ایلام آغاز خواهد شد که نقش موثری در افزایش محصولات کشاورزی، تولید مواد غذایی و اشتغال‌زایی در این دو استان خواهد داشت.

دو پست برق ۶۳ کیلوولتی همراه با ۱۵۰ کیلومتر خط انتقال برق از دیگر طرح‌هایی است که در استان‌های کرمانشاه و ایلام به بهره برداری می‌رسد.

لازم به ذکر است امروز طرح‌هایی از وزارت جهاد کشاورزی در استان‌های کرمانشاه و ایلام راه اندازی خواهد شد که برای این طرح‌ها هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

همچنین گفتنی تا پایان سال جاری، ۲۵۰ طرح بزرگ در حوزه وزارت نیرو و با سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد که از این تعداد حدود ۵۳ طرح به ثمر رسیده است و امروز پنجاه و چهارمین طرح در استان‌های کرمانشاه و ایلام افتتاح خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11106
  • 144 بازدید

برچسب ها