• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

با مجرمین با اشد مجازات ممکن برخورد شود

  • کد خبر : 2345
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
با مجرمین با اشد مجازات ممکن برخورد شود

به گزارش ” پاتاق نیوز “  آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در نامه ای به آیت الله صادق آملی لاریجانی خواستار برخورد سریع و عادلانه با متخلفین اقتصادی شد. در این نامه آمده است، همانطور که مستحضرید فسادها و سوءاستفاده های بزرگ خصوصاًاینکه قبل از رسیدگی حقوقی و […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “  آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در نامه ای به آیت الله صادق آملی لاریجانی خواستار برخورد سریع و عادلانه با متخلفین اقتصادی شد.


در این نامه آمده است، همانطور که مستحضرید فسادها و سوءاستفاده های بزرگ خصوصاًاینکه قبل از رسیدگی حقوقی و قضایی خبر آن به رسانه های عمومی می رسددر افکار عمومی بزرگترین خطر برای اعتماد عمومی و ضربه هولناک به اصل عدالت اجتماعی است.
اخیراً پس از شایعات و کش و قوس های فراوان دو خبر سوءاستفاده بسیار بزرگ به تیتر اول مطبوعات کشور تبدیل شده.
۱- سوء استفاده شرکت های دولتی و خصوصی وارد کننده که با ثبت سفارش فراوان و استفاده از ارز یارانه ای در شرائط سخت کشور پس از گرفتن ارز دولتی یا اصلا کالایی وارد نکرده اند یا کالاهای سود آور بجای کالاهای ضروری وارد کرده و با قیمت روز آزاد بفروش رسانده اند.
۲- ثبت سفارش خودروهای لوکس خارجی به صورت غیرقانونی و طبق آخرین اعلام با خیانت یکی کارکنان مرکز توسعه و تجارت که مربوط به وزارت صنعت و معدن است میلیاردها سوءاستفاده شده است.
اینجانب بعنوان عضو کوچک مجلس خبرگان  و نماینده مردم  شریف استان رنجدیده  کرمانشاه که متاسفانه هم اکنون بالاترین آمار بیکاری جوانان را دارد استدعا دارم دستور فرمایید به صورت فردی و دقیق در اسرع وقت با همکاری وزیر محترم صنعت هرچه سریعتر به مسائل فوق رسیدگی شود و اگرچه قصوری متوجه مسئولین نیست که امیدوارم اینچنین باشد به اطلاع مردم برسد و با مجرمین با اشد مجازات ممکن برخورد شود و اگر از ناحیه مسئولین کوتاهی جود داشته باشد بصورت رسمی از مردم عذرخواهی شود و خسارتهای وارده با حکم عادلانه جبران شود.
لازم به ذکر است تنها با حکم عادلانه و با توضیح قانع کننده اعتماد عامه و آرامش عمومی که بزرگترین سرمایه کشور و انقلاب اسلامی پس از لطف و عنایت الهی است باز خواهد گشت.
امید است با دستور اکید و پیگیری لازم زمان رسیدگی آنقدر طولانی نشود که شهد شیرین عدالت در کام مردم عزیز تلخ شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2345
  • 308 بازدید

برچسب ها