• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022
معاون سیاسی امنیتی استاندار:

با مدیران اهمال کار برخورد قانونی میشود

  • کد خبر : 14405
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
با مدیران اهمال کار برخورد قانونی میشود
هشدار رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان کرمانشاه: با برپا کنندگان مجالس عروسی و عزا برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش‌اقبال رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان ظهر روز جمعه با سفر به شهرستان اسلام آباد غرب از اجرای طرح ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های کنترل بیماری کرونا بازدید بعمل آورد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اسلام آبادغرب اظهارداشت: هفته دوم ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها از هفته نخست آن مهم‌تر است. اگر در این هفته همراهی مردم اصناف و بازاریان بیشتر نداشته باشیم باید منتظر بغرنج شدن شرایط باشیم.

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونا استان افزود: اهمال کاری یا بی توجهی به ممنوعیت شرایطی برای استان پدید میاورد هزینه‌های روانی، اقتصادی و اجتماعی خواهد داشت.

وی از مردم در خواست کرد که بخاطر تضمین سلامت خود در هفته دوم ممنوعیت‌ها کمال همراهی را داشته باشند تا استان از وضعیت قرمز خارج شود.

خوش اقبال با بیان اینکه در هفته دوم اعمال ممنوعیت و محدودیت‌ها حتما نظارت جدی تری را می‌طلبد تاکید کرد: با عوامل مسئولی که در اعمال، اجرا و رعایت این ممنوعیت‌ها در استان کوتاهی یا قصور داشته باشند و موجب رها شدن کار شوند حتما برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه “مردم از ما توقع تمشیت و جدیت در اجرای طرح را دارند” تصریح کرد: نمی‌توانیم سلامت استان و امنیت جانی و روانی مردم را فدای عده‌ای اهمال کار و بی مبالات کنیم و شاهد افزایش قربانیان کرونا باشیم.

وی با انتقاد از بی توجهی برخی افراد به سلامت عمومی تصریح کرد: هنگامی هر روز شاهد از دست رفتن شماری از عزیزانمان هستیم و کادر درمانی با خستگی روبروست، سزاوار نیست که همچنان شاهد برپایی مجالس عروسی و عزا هنوز باشیم.

خوش اقبال تاکید کرد: حتما در روز‌های آینده برخورد جدی‌تر و بدون مماشات با برگزارکنندگان مجالس عروسی و عزا خواهد شد. این برخورد فضایی حتما شامل برپاکنندگان، دعوت کنندگان و اماکنی خواهد شد که میزبان این مجالس هستند.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: از بزرگان طوایف و اقوام توقع بیشتری در ارشاد و راهنمایی در شهرستان‌ها میرود که مانع برپایی مجالس عروسی و عزا باشند.

خوش اقبال در پایان این جلسه از زحمات شبانه روزی مجریان و نیروی انتظامی و همراهی اصناف و بازاریان با اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت‌ها تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14405
  • 877 بازدید