• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
رئیس دادگستری استان کرمانشاه:

با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم

  • کد خبر : 13778
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم
رئیس دادگستری استان کرمانشاه، از حمایت قاطع از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: بدون هیچگونه تعارفی با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم.

به گزارش پاتاق نیوز، پرویز توسلی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص گله‌مندی مردم از شلوغی دفاتر خدمات قضایی، اظهار داشت: به دنبال افزایش تعداد این دفاتر هستیم، اما افزایش دفاتر چاره کار نیست چرا این همه مراجعه کننده داریم؟ مردم هم کمک کنند این همه مراجعات لازم نیست.

وی با تاکید بر بحث سازش، گفت: سازش بهترین راه زندگی است اختلافات را خارج از داگستری ختم به سازش کنید؛ ما هم از هر ظرفیتی برای سازش در پرونده ها استفاده می‌کنیم تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها،کدورت‌ها از بین برود.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ضمن درخواست از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای درست انجام دادن وظایف خود، گفت: کار مردم را معطل نگذارید چون که به موضوع ترک فعل مدیران رسیدگی خواهد شد.

وی در ادامه از حمایت قاطع دادگستری کرمانشاه از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: وقتی در این ستاد مصوب می‌شود که مردم برای حفظ سلامتی خود و قطع زنجیره کرونا نباید تجمعی داشته باشند و مراسم عروسی و ختم برگزار نباشد، قطعا این مصوبه مورد تائید ما هم هست و بدون هیچگونه تعارفی با هرگونه تجمع برخورد می‌کنیم.

توسلی‌زاده اشاره‌ای هم به سفر آیت‌الله رئیسی به استان کرمانشاه داشت و گفت: این سفر قرار بود طی هفته‌ها گذشته صورت بگیرد که متاسفانه به دلیل شرایط کرونایی مقدور نشد، ولی حتما در آینده انجام می شود که این سفر خیر برکتبسیاری را برای استان به دنبال دارد و  بحث حل مشکلات زندانیان، توجه جدی به بحث سازش و حل مشکل کارآفرینان  ازبرنامه‌های این سفر خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13778
  • 594 بازدید