• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

بحران کرونا در کرمانشاه/ هر ۱۰ دقیقه یک بیمار جدید در بیمارستان بستری می‌شود

  • کد خبر : 12800
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
بحران کرونا در کرمانشاه/ هر ۱۰ دقیقه یک بیمار جدید در بیمارستان بستری می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۵۵ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: طی شبانه‌روز گذشته هر ۱۰ دقیقه یک بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده است. محمود‌رضا مرادی از شکستن دو رکورد کرونایی در استان کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۵۵ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: طی شبانه‌روز گذشته هر ۱۰ دقیقه یک بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده است.

محمود‌رضا مرادی از شکستن دو رکورد کرونایی در استان کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته هر ۱۰ دقیقه یک بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده است.

وی به شکستن رکورد بستری‌های روزانه در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۰ بیمار جدید مربوط به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند. این بالاترین میزان بستری روزانه از ابتدای اپیدمی کرونا است.

رئیس بیمارستان علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: ۵۵۵ بیمار مربوط به کرونا در حال حاضر در بیمارستان‌های استان بستری هستند، این بالاترین میزان بستری طی هشت ماه گذشته بوده که بیانگر وضعیت استان به صورت هشدار و بحرانی است.

وی اضافه کرد: جابه‌جا کردن این دو رکورد اعلام می‌کند که کرونا در استان کرمانشاه به وضعیت خطرناکی رسیده و این خطر تک‌تک هم استانی‌ها در هر جایگاه و مقامی که باشند را تهدید می‌کند.

مرادی تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان را هفت نفر عنوان کرد و افزود: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان‌باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۹۳ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: تعداد موارد مثبت تشخیص داده شده طی شبانه‌روز گذشته با انجام ۲۵۰ آزمایش، ۱۳۳ مورد مثبت از میان بیماران بستری و سرپایی بوده است.

مرادی گفت: اطلاع نداریم چه زمانی به پیک بیماری می‌رسیم و آیا در آن زمان تعداد تخت‌ها و تجهیزات جوابگوی بیماران خواهد بود یا نه، بنابراین از مردم درخواست داریم همواره پروتکل‌های بهداشتی که همان شست‌وشوی دست‌ها، استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی است را برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس، همچنان رعایت کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12800
  • 112 بازدید

برچسب ها