۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 7438
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
  • 36 بازدید
  • ارسال توسط :
بخش خصوصی با کمترین امکانات، بیشترین خدمات را ارائه می‌دهد

بخش خصوصی با کمترین امکانات، بیشترین خدمات را ارائه می‌دهد

به گزارش پاتاق نیوز، نایب رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه تلاش بخش خصوصی را باارزش و قابل تقدیر برشمرد و گفت: ۶ جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی امسال در استان کرمانشاه برگزار شده است.حضرتی با تقدیر از استاندار ساعی و پرتلاش کرمانشاه، به پیشرو بودن این استان در نرخ مشارکت اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری […]

به گزارش پاتاق نیوز، نایب رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه تلاش بخش خصوصی را باارزش و قابل تقدیر برشمرد و گفت: ۶ جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی امسال در استان کرمانشاه برگزار شده است.
حضرتی با تقدیر از استاندار ساعی و پرتلاش کرمانشاه، به پیشرو بودن این استان در نرخ مشارکت اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری اشاره کرد.
این مسئول بیکاری را مشکلی دیرینه در این استان و موجب وارد آمدن آسیب به مردم بیان کرد و یادآور شد: در مدت اخیر نرخ بیکاری کاهش داشته است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه ادامه داد: تمام فعالان اقتصادی افراد فرهیخته و پرتلاش هستند.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی با کمترین امکانات، بیشترین خدمات را ارائه می‌دهند، گفت: فعالیت‌های اخیر حاکی از نگاه مثبت دولت به بخش خصوصی است ولی کافی نیست که بانک صنعت و معدن با توجه به تلاش صنعتگران در شرایط سخت اقتصادی فعلی باید به تولیدکنندگان کمک کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*