• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
فرماندار روانسر:

برای حضور پرشور مردم روانسر در انتخابات تلاش می‌کنیم

  • کد خبر : 17552
  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
برای حضور پرشور مردم روانسر در انتخابات تلاش می‌کنیم
روانسر - فرماندار روانسر گفت: هدف ما در برگزاری انتخابات حضور حداکثری بوده و از همه بسترها از جمله روحانیت، رسانه‌ها، سمن‌ها و احزاب برای تحقق این هدف استفاده شده است.

به گزارش پاتاق نیوز، سعدی مصطفی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان روانسر، اظهار داشت: طبق آخرین رنگ‌بندی اعلام شده شهرستان روانسر در وضعیت زرد کرونا قرار دارد.

وی ادامه داد: بهترین ظرفیت برای مقابله با کرونا خود مردم هستند که خوشبختانه بحث رعایت شیوه‌نامه‌ها به عنوان یک فرهنگ در شهرستان نهادینه شده است.

فرماندار روانسر در خصوص انتخابات ۱۴۰۰، گفت: برگزاری انتخابات پرشور و سالم مهمترین ماموریت و رسالت همه ارکان نظام در سال‌جاری است و حفظ اقتدار و وحدت و یکپارچگی از مهمترین دستاوردهای آن است.

وی ادامه داد: حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات خرداد امسال می‌تواند جایگاه و اقتدار نظام را افزایش دهد هدف ما هم در برگزاری انتخابات حضور حداکثری بوده و از همه بسترها از جمله روحانیت، رسانه‌ها، سمن‌ها و احزاب استفاده شده تا شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.

مصطفی‌زاده اضافه کرد: هدف فرمانداری ستاد انتخابات و هیأت اجرایی شهرستان برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حداکثری مردم است و خوشبختانه تا این لحظه مشکل خاصی برای تحقق هدف وجود نداشته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17552
  • 115 بازدید