• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

«برج فناوری» کرمانشاه کی تکمیل می‌شود؟

  • کد خبر : 12098
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
«برج فناوری» کرمانشاه کی تکمیل می‌شود؟

به گزارش پاتاق نیوز، ساخت برج فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، چند سالیست که شروع شده تا بتواند به مرکزی برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان استان تبدیل شود، اما مشکلات مالی تکمیل این پروژه را به تاخیر انداخته و حالا تعداد زیادی شرکت دانش‌بنیان چشم‌انتظار افتتاح آن هستند. سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس […]

به گزارش پاتاق نیوز، ساخت برج فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، چند سالیست که شروع شده تا بتواند به مرکزی برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان استان تبدیل شود، اما مشکلات مالی تکمیل این پروژه را به تاخیر انداخته و حالا تعداد زیادی شرکت دانش‌بنیان چشم‌انتظار افتتاح آن هستند.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، امروز (۲۹ شهریور) از این پروژه بازدید داشت و با تاکید بر تکمیل هرچه سریعتر این برج گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی افزود: شرکت های دانش بنیان استان به فضای فعالیت بیشتری نیاز دارند و قطعا تکمیل این برج می تواند کمک خوبی برای آنها باشد.

ستاری تاکید کرد: هر میزان اعتبار نیاز باشد تامین می کنیم تا این برج هر چه زودتر به بهره برداری برسد، البته آنطور که مسئولان جهاد دانشگاهی قول داده اند فاز اول آن آذرماه امسال به بهره برداری می رسد.

حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی کشور هم در این بازدید با تاکید بر اتمام فاز اول این پروژه در پنج طبقه تا آذرماه امسال گفت: تلاشمان این است که کل پروژه را اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تحویل دهیم.

وی افزود: در این بین استانداری هم قول داده ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه تامین کند و قرار است بخشی از آن به زودی در اختیار ما قرار داده شود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم قول های مساعدی برای تامین مالی این پروژه داده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12098
  • 171 بازدید

برچسب ها