• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

برخورد قاطع و بدون اغماز با مقصرین مسکن مهر اسلام آباد غرب

  • کد خبر : 7164
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
برخورد قاطع و بدون اغماز با مقصرین مسکن مهر اسلام آباد غرب

به گزارش پاتاق نیوز، بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای مسکن استان گفت: روا نیست افرادی که به اعتماد قشر ضعیف و محروم جامعه خیانت کردند مجازات نشوند.وی تصریح کرد:هیچ توجیحی برای این قصور وجود ندارد و از دادستان محترم تقاضا دارم همانند مقصرین بیمارستان اسلام آباد غرب، احکام مقصرین مسکن مهر‌های سرپل ذهاب و […]

به گزارش پاتاق نیوز، بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای مسکن استان گفت: روا نیست افرادی که به اعتماد قشر ضعیف و محروم جامعه خیانت کردند مجازات نشوند.
وی تصریح کرد:هیچ توجیحی برای این قصور وجود ندارد و از دادستان محترم تقاضا دارم همانند مقصرین بیمارستان اسلام آباد غرب، احکام مقصرین مسکن مهر‌های سرپل ذهاب و اسلام آباد را هم هرچه زودتر صادر کنند و با افرادی که به اعتماد این قشر ضعیف و محروم خیانت کرده اند برخورد جدی کنند.
بازوند ادامه داد: راه و شهرسازی باید برنامه زمانبندی شده خود را در زمینه تحویل واحد‌های بازسازی شده مسکن مهر‌های اسلام آباد به زلزله زدگان تا پاییز امسال ارائه دهد.
به گفته استاندار برای تسریع در روند این پروژه، پیگیری‌های بسیاری صورت گرفته است و امیدواریم هرچه زودتر مردم به خانه‌های خود بازگردند.
سالاری معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز در حاشیه این جلسه گفت: تمام عوامل قصور از جمله ناظران و مجریان به مراجع قضایی و انتظامی معرفی شده اند و تا صدور رای و پرداخت خسارت این پیگیری‌ها ادامه خواهد داشت.
وی افزود: برنامه زمان بندی هم توسط راه و شهر سازی ارائه شده است که هر هفته مورد رصد قرار خواهد گرفت و قرار است به صورت فاز به فاز این تعمیرات و بازسازی‌ها انجام شود و مورد بهره برداری قرار گیرد.
سلاری تاکید کرد: این پروژه ۲۱ آبان باید تحویل مردم شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7164
  • 361 بازدید

برچسب ها