• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

بررسی مشکلات کاغذ مطبوعات با حضور نمایندگان رسانه‌ها

  • کد خبر : 6729
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
بررسی مشکلات کاغذ مطبوعات با حضور نمایندگان رسانه‌ها

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار کرمانشاه اظهار داشت: متاسفانه به دلیل تشدید تحریم ها، مطبوعات استان در زمینه تامین کاغذ دچار مشکلات جدی شده اند و تداوم فعالیت مطبوعات برای توسعه استان کرمانشاه یک ضرورت جدی است. وی تصریح کرد: متاسفانه برنامه مدونی برای ساماندهی کاغذ و توزیع کاغذ مورد […]

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار کرمانشاه اظهار داشت: متاسفانه به دلیل تشدید تحریم ها، مطبوعات استان در زمینه تامین کاغذ دچار مشکلات جدی شده اند و تداوم فعالیت مطبوعات برای توسعه استان کرمانشاه یک ضرورت جدی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه برنامه مدونی برای ساماندهی کاغذ و توزیع کاغذ مورد نیاز مطبوعات وجود ندارد لذا به منظور ساماندهی این مهم، به زودی در قالب یک نشست تخصصی موضوع تامین سهمیه کاغذ مورد نیاز مطبوعات با حضور نمایندگان رسانه ها و دستگاه های ذی ربط بررسی می‌شود.

وی همچنین در این جلسه اظهار داشت: هزینه های اجاره بها در کرمانشاه یک افزایش بسیار غیرمنطقی و سرسام‌آوری داشته است و زندگی مردم را دچار مشکل کرده است.

مقام عالی استان بیان داشت: متاسفانه عده ای سودجو هر قیمتی دلشان می خواهد به مردم و به ویژه اقشار ضعیف تحمیل می کنند که تداوم این وضعیت قابل قبول نیست لذا در همین راستا کمیته ای در زیرمجموعه ستاد تنظیم بازار به منظور رسیدگی به وضعیت اجاره بها در استان تشکیل گردیده تا به این نابسامانی ها برخورد کند.

وی تاکید کرد: باید این کمیته درصد مشخصی برای میزان افزایش اجاره بها تعیین کند و بر رعایت آن به شکل جدی نظارت کند و با سودجویان برخورد کند.

وی گفت: خوشبختانه جلسات ستاد تنظیم بازار نتیجه خوبی در کنترل قیمت ها در بازار و جلوگیری از نابسامانی ها و التهابات عرضه کالاها و بهبود قیمت ها دراستان گذاشته است و کرمانشاه دیگر گرانترین استان نیست.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6729
  • 286 بازدید

برچسب ها