• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس

  • کد خبر : 9393
  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس در سالن فرمانداری کرمانشاه برگزار شد. جلسه بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس   امروز پنجشنبه (۱۰ بهمن) با حضور فرماندار کرمانشاه، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری و معاون فرهنگی و رسانه ای، کارشناس چاپ و مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس در سالن فرمانداری کرمانشاه برگزار شد.

جلسه بررسی نحوه تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم مجلس   امروز پنجشنبه (۱۰ بهمن) با حضور فرماندار کرمانشاه، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری و معاون فرهنگی و رسانه ای، کارشناس چاپ و مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه، نماینده اتحادیه چاپخانه داران کرمانشاه و مدیران مسئول چاپخانه ها و کانون های تبلیغاتی سطح شهر کرمانشاه در محل سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد.
فرماندار کرمانشاه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن انتخابات دوره یازدهم مجلس شواری اسلامی  و لزوم توجه و اهمیت تبلیغات کاندیداها در سطح  استان این جلسه  را با حضور صاحب نظران در این خصوص برگزار نمودیم.
وی گفت: تبلیغات انتخابات یکی از مهمترین مراحل فرایند انتخابات به شمار می رود و این تبلیغات می تواند بسیار مفید و یا بسیار مخرب باشد.
رنجبر لزوم تبلیغات را بسیار مهم خواند و تاکید کرد: تبیین و رعایت اصول تبلیغات برای کسب نتیجه مطلوب در هر انتخاباتی لازم و اجتناب ناپذیر است.وی ادامه داد: کاندیداهای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه حق استفاده و انتشار هر عنوانی را در ملزومات تبلیغاتی ندارند. 
فرماندار کرمانشاه در پایان گفت: فعالیت تبلیغات انتخاباتی نامزدها ۱۵ روز قبل از روز اخذ رأی آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی ادامه می‌یابد.
هرگونه فعالیت تبلیغات داوطلبان خارج از مهلت مقرر جرم است و مرتکب به مجازات درجه ۶ قانون مجازات اسلامی به استثنای حبس محکوم می‌شود.

در پایان مقرر گردید کاندیداها امور تبلیغاتی خود را از طریق صنوف دارای مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان انجام دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9393
  • 240 بازدید

برچسب ها