• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

برقراری فوق‌العاده مناطق عملیاتی برای پرسنل شهرداری

  • کد خبر : 9494
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
برقراری فوق‌العاده مناطق عملیاتی برای پرسنل شهرداری

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل سرمایه و منابع انسانی شهرداری کرمانشاه از  برقرای فوق‌العاده محدودیت تسهیلات مناطق عملیاتی برای پرسنل شهرداری خبر داد. کاوه مرد افکن مدیرکل سرمایه و منابع انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: با استناد به مکاتبات ریاست محترم سازمان شهرداری‌های و دهیاری‌های کشور در خصوص برقراری فوق‌العاده محدودیت از تسهیلات مناطق عملیاتی و […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل سرمایه و منابع انسانی شهرداری کرمانشاه از  برقرای فوق‌العاده محدودیت تسهیلات مناطق عملیاتی برای پرسنل شهرداری خبر داد.
کاوه مرد افکن مدیرکل سرمایه و منابع انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: با استناد به مکاتبات ریاست محترم سازمان شهرداری‌های و دهیاری‌های کشور در خصوص برقراری فوق‌العاده محدودیت از تسهیلات مناطق عملیاتی و با تلاش شبانه‌روزی پرسنل اداره کل سرمایه و منابع انسانی از ابتدای سال ۹۸ برای کلیه کارکنان اعم از کارگری و کارمندی برقرار و پرداخت گردید.
وی ادامه داد: در مرحله دیگری از اقدامات اداره کل سرمایه و منابع انسانی شهرداری کرمانشاه، احکام اصلاحی سال ۹۷ کلیه کارمندان رسمی/پیمانی/استخدام موقت موقت صادر و جهت اقدام و پرداخت به اداره کل مالی شهرداری ارسال گردید.
وی افزود: در راستای ایجاد محیطی سالم و منصفانه برای کارکنان مجموعه شهرداری، عملکرد کلیه پرسنل بعد از آموزش کامل مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
دکتر مردافکن با اشاره به سیاست‌های کلی اداره کل سرمایه و منابع انسانی افزود: پرورش و توسعه استعدادها و مهارت‌های فردی، حفظ و نگهداری نیروهای لایق و ایجاد روابط مطلوب بین آنان و جلب رضایت پرسنل از هدف‌های اصلی این اداره کل است.
وی ادامه داد: بازنگری و به روزرسانی پرونده پرسنل از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای حل ایرادات و کاستی‌ها است.
مدیرکل سرمایه و منابع انسانی شهرداری در ادامه افزود: در نظام شایسته سالاری مدیران و کارکنان شهرداری تصمیمات بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌های افراد لحاظ می‌گردد.
وی در پایان با تاکید بر ضرورت زمینه‌ سیاست‌های راهبردی در خصوص توسعه منابع انسانی بر ایجاد عزمی جدی برای حل مسائل و مشکلات منابع انسانی در حوزه مدیریت شهری با رویکردی عملی و منطقی اشاره کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9494
  • 435 بازدید

برچسب ها