• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

بروکراسی سخت اداری باعث کندی اصلاحات اقتصادی

  • کد خبر : 7210
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
بروکراسی سخت اداری باعث کندی اصلاحات اقتصادی

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: به دلیل بروکراسی عجیب وغریب و دشواری که داریم اصلاحات اقتصادی در کشور با ترس و کندی پیش می‌رود. وی بااشاره به اینکه تلاش ما این است که با استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی این موارد را اصلاح کنیم افزود: بخشی از […]

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: به دلیل بروکراسی عجیب وغریب و دشواری که داریم اصلاحات اقتصادی در کشور با ترس و کندی پیش می‌رود. وی بااشاره به اینکه تلاش ما این است که با استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی این موارد را اصلاح کنیم افزود: بخشی از مشکلات کنونی کشور ناشی از اقتصاد کلان از جمله سیاست‌های ارزی وبانکی است که استان‌ها برش چندانی برای حل آن ندارند.
وی خاطرنشان کرد: فضای سخت حاکم بر اقتصاد کشور حداقل در تاریخ معاصر بی‌سابقه است و باید پیگیری‌هایی در بعد ملی برای حل این مشکلات انجام شود.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه یادآوری کرد: البته معتقدم با وجود مشکلات اقتصادی که در کلان کشور داریم، استان کرمانشاه با توجه به امکانات و اختیاراتی که دارد در بهترین شرایط است.
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد: هم اکنون اجماع خوبی بین همه دستگاه‌های خدمت رسان استان وجود دارد تا امور را خصوصابرای واحد‌های تولیدی آسان و تسهیل کنند.
وی مجموع این رویداد‌ها را حاصل اتحاد و همدلی و اجماعی دانست که بین بخش خصوصی و دولتی شکل گرفته است که نتیجه خود را در بهبود فضای کسب و کار استان شاهد بودیم.
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران یادآور شد: علی رغم اتحاد و همدلی که در استان رخ داده و دستگاه‌ها خود را موظف به پاسخگویی می‌دانند، اما خود تشکل‌های باید مطالبه گر باشند.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه باتاکید براینکه برای تسخیر بازار سوریه نیازمند برنامه ریزی دقیق ترهستیم گفت: برای ورود به بازار سوریه نیازمند رویکرد خاص و متفاوت از بازار عراق هستیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7210
  • 238 بازدید

برچسب ها