• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه

  • کد خبر : 10817
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲
برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه ، آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن سازمان اوقاف در کرمانشاه ۲۱ شهریورماه برگزار می‌شود. در این رابطه حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، اظهار کرد: این طرح به دلیل شیوع کرونا […]

به گزارش پاتاق نیوز،  به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه ، آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ قرآن سازمان اوقاف در کرمانشاه ۲۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

در این رابطه حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، اظهار کرد: این طرح به دلیل شیوع کرونا و جلوگیری از شیوع بیماری در کشور به تعویق افتاد و قرار است با در نظر گرفتن شرایط ۲۱ شهریورماه در استان کرمانشاه برگزار شود.

وی افزود: پیش از این برنامه آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن ویژه سنین زیر ۱۰ سال قرار بود در نهم اسفندماه سال گذشته برگزار شود که زمان آن به تعویق افتاد.

حجت‌الاسلام صالحی تصریح کرد: در طرح تشویقی قرآن ۱۵۹ نفر از حفاظ قرآن کریم حضور دارند که از این تعداد ۱۳۷ نفر خواهر و ۲۲ نفر از برادران هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به اینکه این طرح در ۱۲ شهرستان استان کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: طرح تشویقی حفاظ با حضور داوران استانی از سوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: از اهداف مهم اجرای طرح تشویقی حفاظ تثبیت و ارتقای محفوظات و ایجاد انگیزه برای حفظ و انس بیشتر با قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام صالحی بیان کرد: در آزمون شفاهی قرآن ویژه رده سنی زیر ۱۰ سال نیز ۳۴۱ نفر حضور دارند که از این تعداد ۱۳۲ پسر و ۲۰۹ نفر دختر هستند.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: آزمون شفاهی قرآن زیر ۱۰ سال در استان کرمانشاه در ۱۱ حوزه برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون شفاهی زیر ۱۰ سال و طرح تشویقی حفاظ در کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10817
  • 153 بازدید

برچسب ها