• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

برگزاری امتحانات نهایی براساس پروتکل‌های بهداشتی در کرمانشاه

  • کد خبر : 10308
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷
برگزاری امتحانات نهایی براساس پروتکل‌های بهداشتی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی پایه دوازدهم اندیشیده شده است. مجید یزدان‌‌پناه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی پایه دوازدهم اندیشیده شده است، اظهار داشت: امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌های نظری از امروز ۱۷ خرداد‌ماه به صورت […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی پایه دوازدهم اندیشیده شده است.

مجید یزدان‌‌پناه با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی پایه دوازدهم اندیشیده شده است، اظهار داشت: امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌های نظری از امروز ۱۷ خرداد‌ماه به صورت حضوری شروع و تا ۱۶ تیرماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی که طی دستورالعمل به شهرستان‌ها و مناطق ارسال شده با همکاری نیروهای جهادی و مردمی، دانشگاه علوم پزشکی، آب و فاضلاب و تمامی سازمان‌های که آموزش و پرورش را همراهی کرده، رعایت و گندزدایی مربوطه انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: مدافعان آموزش (جامعه فرهنگیان) که عوامل اجرایی برگزار کننده امتحانات نهایی هستند در کنار مدافعان سلامت، سالن امتحانی را با فاصله ۲ متری دانش‌آموزان از یکدیگر آماده کرده‌اند.

وی با اشاره به رشد ۵۵ درصدی حوزه‌های امتحانی در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: حوزه‌های امتحانی استان از ۱۳۹ حوزه به ۱۹۴ حوزه افزایش یافته تا دانش‌آموزان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی سر جلسه امتحان حضور یابند.

یزدان‌پناه تصریح کرد: تمامی سالن‌های امتحانی از قبل ضدعفونی شده و درب هر سالن با نصب دستگاه‌های پدالی شرایط را برای ضدعفونی دست‌های دانش‌آموزان فراهم کرده‌ایم که هر روز بعد از پایان هر جلسه امتحان سالن‌ها مجددا ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

وی از اولیا خواست درب سالن‌های امتحانی و درب مدارس تجمع نکنند و افزود: دانش‌آموزان با حداقل پروتکل‌های بهداشتی(ماسک، دستکش، وسایل شخصی) سر جلسه امتحان حاضر شوند.

یزدان‌پناه با بیان اینکه هیچگونه امتحانی حضوری به جزء برای پایه‌های نهم و دوازدهم نداشته‌ایم، گفت: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی جای هیچگونه نگرانی برای دانش‌آموز و خانواده‌ها نیست.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10308
  • 219 بازدید

برچسب ها