• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021

برگزاری جلسه بصیرت افزایی حوزه مقاومت بسیج در مخابرات منطقه کرمانشاه

  • کد خبر : 17691
  • ۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
برگزاری جلسه بصیرت افزایی حوزه مقاومت بسیج در مخابرات منطقه کرمانشاه
همایش بصیرت افزایی حوزه مقاومت بسیج شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس سلطانی ،مدیرعامل شرکت مخابرات ایران برگزار و همزمان جلسه مربوطه از طریق ویدئو کنفرانس در مخابرات سراسر کشور و از جمله مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش پاتاق نیوز، این همایش با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و در ابتدای این جلسه ابتدامهندس سلطانی ،مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تشریح چگونگی شکل گیری انقلاب اسلامی، وحدت کلمه وهمدلی امام و امت را موجب تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد وافزود:این انقلاب شکوهمندکه با نثارخون مطهر شهدای گرانقدربه درختی تنومندتبدیل شدکه هیچ توفانی یارای مقابله با آن را ندارد.

وی گفت : اکنون نیز که سکان کشتی انقلاب به دست رهبری فرزانه و حکیم قرار دارد ،برهمه واجب است که برای رسیدن به ساحل پیروزی ،اطاعت از رهبری معظم را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم و که ملت ایران با حضور خود در انتخابات اخیر به این فریضه عمل کردند.

درادامه این جلسه،مهندس قبادیان از مدیر و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مخابرات منطقه کرمانشاه برای اقدامات و تمهیدات انجام شده و ایجادزیرساختهای لازم برای برگزاری هرچه باشکوهترانتخابات ۱۴۰۰ قدر دانی کرد.

وی درادامه این جلسه گفت:کارکنان مخابرات منطقه کرمانشاه واعضای خانواده آنان وبه ویژه اعضای محترم بسیج مخابرات استان باحضورخوددرپای صندوقهای رای، همچون گذشته افتخار بزرگ دیگری رارقم زدند.

مهندس قبادیان خاطرنشان کرد:بحمدالله بابرگزاری جلسات بامدیران ومسئولین مربوطه،تمامی زیرساختهای لازم برای برگزاری انتخابات درسراسراستان فراهم وبه روز رسانی شده بود ومجموعه مخابرات استان آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی پر شور را دارا بود که با عنایت خداوند انتخاباتی باشکوه اتفاق افتاد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17691
  • 60 بازدید