• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

برگزاری عزاداری دهه آخر صفر درب منازل شهدا در کرمانشاه

  • کد خبر : 12875
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
برگزاری عزاداری دهه آخر صفر درب منازل شهدا در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول کانون خدمتی جوانان رضوی استان کرمانشاه گفت: خادمیاران رضوی در دهه آخر صفر به نیابت از امام مهربانی‌ها مراسم عزاداری آل‌الله را درب منازل شهدا برگزار می کنند. فرهاد دوستی از عزادری دهه آخر صفر در درب منازل شهدا خبر داد و اظهار داشت: شبکه خادمیاری جوانان رضوی، عزاداری آل‌الله دهه  آخر […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول کانون خدمتی جوانان رضوی استان کرمانشاه گفت: خادمیاران رضوی در دهه آخر صفر به نیابت از امام مهربانی‌ها مراسم عزاداری آل‌الله را درب منازل شهدا برگزار می کنند.

فرهاد دوستی از عزادری دهه آخر صفر در درب منازل شهدا خبر داد و اظهار داشت: شبکه خادمیاری جوانان رضوی، عزاداری آل‌الله دهه  آخر ماه صفر را با «طرح پلاک هشت» درب منازل  شهدا اجرا می‌کند.

وی افزود: طی این برنامه خادمیاران و فعالین فرهنگی با حضور همسایگان محل، مراسم عزاداری و مرثیه‌سرایی را به نیابت از شهدا را در فضای باز اجرا کرده و در پایان ضمن توزیع تبرکات رضوی از خانواده شهید تجلیل به عمل می‌آید.

مسئول کانون خدمتی جوانان رضوی استان کرمانشاه با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار داشت: پلاک هشت از ۱۹ مهرماه به مدت هشت روز و در هشت محلهدر حال برگزاری است.

وی ضمن دعوت از مردم شهیدپرور کرمانشاه، گفت: اختتامیه این طرح شنبه ۲۶ مهر همزمان با روز شهادت حضرت رضا (ع)  در مزار شهدای گمنام پارک کوهستان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12875
  • 112 بازدید

برچسب ها