• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

بستری‌های کرونایی بیمارستان‌های کرمانشاه در مرز ۶۰۰ نفر/ وضعیت نگران کننده است

  • کد خبر : 12965
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
بستری‌های کرونایی بیمارستان‌های کرمانشاه در مرز ۶۰۰ نفر/ وضعیت نگران کننده است

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر ۵۹۷ بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند. مهدی محمدی در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون ۵۹۷ بیمار مربوط به کرونا در بخش‌های مختلف بیمارستان‌های استان بستری هستند. وی ادامه داد:  ۱۱۵ نفر از این تعداد […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر ۵۹۷ بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

مهدی محمدی در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون ۵۹۷ بیمار مربوط به کرونا در بخش‌های مختلف بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی ادامه داد:  ۱۱۵ نفر از این تعداد در بخش‌های ویژه کرونا بستری هستند که ۲۴ نفر از آن‌ها اینتوبه هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد بیماران کرونایی در بخش‌های ویژه به گونه‌ای است که ما فراتر از تخت‌ها ویژه در نظر گرفته، الان به بیماران سرویس می‌دهیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در بیمارستان فارابی به عنوان بزرگترین مرکز درمان و مراقبت بیماران کرونایی استان، ۱۶۱ بیمار بستری هستند.

وی افزود: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هفت نفر بوده که با احتساب آن، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۲۹ نفر رسیده است.

وی مجموع جان باختگان در شهرستان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون را ۴۰۳ نفر اعلام کرد و گفت: مرتب تخت‌های ویژه و عادی بیمارستان‌ها را برای خدمت‌دهی برای بیماران کرونایی افزایش می‌دهیم، اما این روند افزایشی شدید موجب نگرانی ما در حوزه سلامت شده و لازم است این نگرانی برای تقویت رعایت موازین بهداشتی در جامعه افزایش یابد و مردم بیشتر به فکر سلامتی خود و اعضای خانواده خود باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12965
  • 126 بازدید

برچسب ها