• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

بسیج امروز مایه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است

  • کد خبر : 3160
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
بسیج امروز مایه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است

به گزارش” پاتاق نیوز “ سردار ریحانی امروز در مراسم متمرکز آغاز مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) ۲ در کرمانشاه در جمع بسیجیان اظهار داشت: بر اساس آیه “ولا تهنوا ولا تحزنوا وأنتم الأعلون إن کنتم مؤمنین” بسیجیان هیچگاه از تهدیدات و تحریم ها هراسی نداشته اند. وی افزود: تشکیل […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ سردار ریحانی امروز در مراسم متمرکز آغاز مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) ۲ در کرمانشاه در جمع بسیجیان اظهار داشت: بر اساس آیه “ولا تهنوا ولا تحزنوا وأنتم الأعلون إن کنتم مؤمنین” بسیجیان هیچگاه از تهدیدات و تحریم ها هراسی نداشته اند.

وی افزود: تشکیل بسیج بر اساس تفکر الهی شکل گرفت وامام(ره) شجره طیبه ای را غرس کرد که در ادامه مقام معظم رهبری آنرا آبیاری کرد و امروز این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس رشد کرد و بلوغ یافت و امروز به عنوان محور اقتدار و در بستر امنیت و اقتدار در همه عرصه ها حاضر است.

وی تصریح کرد: در طول ۴۰ سال انقلاب بزرگترین عاملی که باعث سربلندی کشور شد همین تفکر بسیجی و سیل خروشان مردم در این نهاد مقدس بوده است.

سردار ریحانی خاطر نشان کرد: امام این شجره را منحصر به نظام جمهوری اسلامی و یک زمان خاص تشکیل نداد بلکه برای همه عرصه ها و جغرافیای جهان تشکیل داد و امروز در تمام دنیا شاخ و برگ دوانیده است.

وی گفت: حضور بسیج در همه عرصه ها به جایی رسیده که رهبر از ان به عنوان فتح الفتوح امام یاد می کند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ابراز داشت: تا زمانی که اساس ما این تفکر و فرهنگ بسیج که بر گرفته از فرهنگ ناب حسینی و عاشورایی است ما ملت سربلند و با عزت خواهیم بود و حرکت ما در همه ملل اسلامی با شتاب ادامه خواهد داشت

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3160
  • 408 بازدید

برچسب ها