• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

بهبود شاخص های اقتصادی در چهار ماهه اول سال ۹۷

  • کد خبر : 2577
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
بهبود شاخص های اقتصادی در چهار ماهه اول سال ۹۷

به گزارش ” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند صبح امروز ۳ شنبه در نشست شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که با حضور نمایندگان مردم در مجلس و مدیران اقتصادی و فعالان بخش خصوصی برگزار شد؛ اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس یک فرصت برای توسعه استان محسوب می شوند و باید بتوانیم از […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند صبح امروز ۳ شنبه در نشست شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که با حضور نمایندگان مردم در مجلس و مدیران اقتصادی و فعالان بخش خصوصی برگزار شد؛ اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس یک فرصت برای توسعه استان محسوب می شوند و باید بتوانیم از این ظرفیت ارزشمند در راستای پیشرفت امور در حوزه های مختلف بهره بگیریم.

وی همچنین افزود: خوشبختانه با کار و تلاش صورت گرفته، شاخص های اقتصادی استان در چهار ماهه اول سال ۹۷ بهبود یافته اند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: نرخ بیکاری استان کاهش یافته و از رتبه اول بیکاری به رتبه دوم آمده ایم.

وی با بیان اینکه در زمینه فضای کسب و کار از رتبه ۳۱ کشوری به رتبه ۲۸ دست یافته ایم که یک بهبود دلگرم کننده است، اظهار داشت: وضعیت فضای کسب و کار از جمله شاخص های مورد توجه سرمایه گذاران است. خوشبختانه این شاخص مهم در چهارماهه اول سال بهبود یافته است.

مهندس بازوند تصریح کرد: در زمینه صادرات در چهار ماهه ابتدایی سال شاهد یک رشد ۴۴ درصدی بوده ایم که بسیار بیش از میانگین کشوری است و یک موفقیت محسوب می شود.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: بر اساس مصوبه سران سه قوه، واحدهای راکد و نیمه کاره با یک قیمت مناسب و معافیت ۱۰ ساله مالیاتی به بخش خصوصی واگذار می شوند.

وی گفت: با توجه به شرایط مناسب این طرح ها، انتظار می رود بخش خصوصی یک مشارکت مناسب در فرایند واگذاری ها داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2577
  • 360 بازدید

برچسب ها