• امروز : سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 26 October - 2021

بهره برداری از پروژه‌های شبکه آب و فاضلاب در سنقر و کلیایی

  • کد خبر : 4702
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
بهره برداری از پروژه‌های شبکه آب و فاضلاب در سنقر و کلیایی

به گزارش پاتاق نیوز، محمدمهدی سلطانیان مدیرامورآبفای سنقر با اشاره به آغاز پروژه‌های آب و فاضلاب گفت:این پروژه‌ها شامل اجرای حدود یک کیلومتر شبکه فاضلاب با استفاده از لوله‌های پلی اتیلنی و اصلاح بیش از یک کیلومتر شبکه آب درمحله‌های مختلف شهرستان است. سلطانیان افزود: در راستای اجرای پروژه‌های فاضلاب، ۲۰۰ فقره انشعاب نصب و […]

به گزارش پاتاق نیوز، محمدمهدی سلطانیان مدیرامورآبفای سنقر با اشاره به آغاز پروژه‌های آب و فاضلاب گفت:این پروژه‌ها شامل اجرای حدود یک کیلومتر شبکه فاضلاب با استفاده از لوله‌های پلی اتیلنی و اصلاح بیش از یک کیلومتر شبکه آب درمحله‌های مختلف شهرستان است.
سلطانیان افزود: در راستای اجرای پروژه‌های فاضلاب، ۲۰۰ فقره انشعاب نصب و ۳۰ باب منهول فاضلاب احداث شده است.
به گفته وی از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۲.۵ کیلومتر شبکه مدرن فاضلاب، واگذاری و نصب تعداد ۵۰۰ فقره انشعاب فاضلاب و احداث و نصب ۶۵ باب منهول، به صورت مدرن و بهداشتی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.
وی همچنین گفت: با توجه به اینکه توزیع آب شرب سالم و بهداشتی به صورت پایدار از وظایف شرکت‌های آب و فاضلاب است، امور آبفای سنقر بر اساس تعهدات و اعتبارات تخصیصی به منظور اصلاح شبکه، اقدام به اجرای پروژه‌هایی با اولویت اصلاح شبکه‌های فرسوده محله‌های قدیمی کرده است.
شهر سنقر دارای ۴ مخزن ذخیره آب شرب با حجم ۱۴ هزار مترمکعب است که هر سه ماه یکبار شستشو و ضدعفونی می‌شوند و نیاز آبی شهروندان ۲۰۰ لیتر بر ثانیه است که توسط ۲۲ حلقه چاه تأمین می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4702
  • 350 بازدید

برچسب ها