• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

بهره برداری چهار مدرسه «ایران من» در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب

  • کد خبر : 8287
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
بهره برداری چهار مدرسه «ایران من» در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش پاتاق نیوز، چهار مدرسه «ایران من» در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.این چهار مدرسه ابتدایی به همت نیکوکاران پویش ایران من و همکاری موسسه خیریه مهرگیتی در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه، طی روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۱۳۹۸ افتتاح شدند. این مدارس شامل مدرسه […]

به گزارش پاتاق نیوز، چهار مدرسه «ایران من» در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.
این چهار مدرسه ابتدایی به همت نیکوکاران پویش ایران من و همکاری موسسه خیریه مهرگیتی در مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه، طی روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۱۳۹۸ افتتاح شدند.

این مدارس شامل مدرسه دو کلاسه «ایران من ۹۶» در روستای بلوان، مدرسه سه کلاسه «ایران من ۹۷» در روستای بی بیانی، مدرسه دو کلاسه «ایران من ۹۸» در روستای ریزه وند علی اکبر‌، مدرسه دو کلاسه «ایران من ۹۹» در روستای زواله بخش گهواره احداث شده‌اند.

در مراسم افتتاح این مدارس جمعی از فعالان اقتصادی، اعضای اتاق‌های بازرگانی کشور و نیکوکاران «پویش ایران من»، و مسولان استان و شهرستان سرپل ذهاب حضور داشتند.

گفتنی است پویش ایران ساخت مدارس را در مناطق محروم کشور در برنامه دارد که تعدادی از آنها در مناطق زلزله زده کرمانشاه است.

طی پنج سال گذشته ۸۲ مدرسه پویش ایران من در نقاط کمتر برخوردار به بهره‌برداری رسیده است.

مجموع مدارسی که توسط این پویش در کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده نیز ۱۰ مدرسه است.

پویش مدرسه سازی «ایران من» از سال ۱۳۹۳ با همت جمع بزرگی از کارآفرینان و فعالان اقتصادی آغاز به کار کرده و ساخت این ۱۰۰ مدرسه ابتدایی را در استان‌های محروم و کمترتوسعه‌یافته کشور در دستور کار قرار داده است.
نیکوکاران پویش ایران من تاکنون موفق به بهره‌برداری از ۸۲ مدرسه در ۱۹ استان کمتر توسعه یافته کشور شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8287
  • 336 بازدید

برچسب ها