• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

بهره مندی ۳۶۰ روستای استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی

  • کد خبر : 10367
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
بهره مندی ۳۶۰ روستای استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی

به گزارش پاتاق نیوز، از ۵۲۰ روستای استان کرمانشاه که طرح گازرسانی در آنها درحال اجراست ، پیش بینی می‌شود ۳۶۰ روستا تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار شوند. مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در صورت بهره مندی این روستا‌ها از نعمت گاز درصد برخورداری روستا‌های استان کرمانشاه از گاز طبیعی به بیش از ۹۰ درصد […]

به گزارش پاتاق نیوز، از ۵۲۰ روستای استان کرمانشاه که طرح گازرسانی در آنها درحال اجراست ، پیش بینی می‌شود ۳۶۰ روستا تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در صورت بهره مندی این روستا‌ها از نعمت گاز درصد برخورداری روستا‌های استان کرمانشاه از گاز طبیعی به بیش از ۹۰ درصد خواهد رسید.


سیروس شهبازی افزود: هم اکنون هزار و ۴۷۵ روستای استان با ضریب نفوذ ۷۵ درصد خانوار‌های روستایی از نعمت گاز برخوردار هستند.


وی با بیان اینکه در حوزه شهری نیز ۲۸ شهر در استان کرمانشاه با ضریب برخورداری ۹۹.۵ درصد خانوار‌های شهری به شبکه گاز سراسری متصل هستند، گفت: گاز رسانی به چهار شهر نوسود، نودشه، ازگله و ریجاب نیز در دست اقدام است که اخیرا شبکه گاز به داخل شهر نوسود رسیده و تنها کار نصب علمک در این شهر باقی مانده است.


مدیرعامل شرکت گاز استان گفت :  گازرسانی به شهر‌های ازگله، ریجاب و نوسود نیز بین ۳۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که پیش بینی می‌شود تا نیمه اول سال ۱۴۰۰ این سه شهر هم از نعمت گاز برخوردار شوند.
شرکت گاز استان کرمانشاه در حال حاضر حدود ۶۰۰ هزار مشترک در بخش‌های خانگی، تجاری و صنعتی دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10367
  • 160 بازدید

برچسب ها