• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

بکارگیری دو خودرو جدید آتشنشانی کرمانشاه

  • کد خبر : 10437
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
بکارگیری دو خودرو جدید آتشنشانی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از اضافه شدن دو دستگاه خودرو اطفایی سنگین به مجموعه آتشنشانی کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، آتش‌پاد رضایی اظهار داشت: با توجه به اضافه شدن یک ایستگاه به مراکز یازدهگانه آتشنشانی، دو خودرو اطفایی سنگین به مجموعه […]

به گزارش پاتاق نیوز،  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از اضافه شدن دو دستگاه خودرو اطفایی سنگین به مجموعه آتشنشانی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، آتش‌پاد رضایی اظهار داشت: با توجه به اضافه شدن یک ایستگاه به مراکز یازدهگانه آتشنشانی، دو خودرو اطفایی سنگین به مجموعه خودروهای اطفایی سازمان اضافه شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه امسال نتیجه حمایت‌های مجموعه مدیریت شهری و همدلی شورای شهر کرمانشاه با شهرداری در زمینه توسعه ایستگاه‌های آتش نشانی و ایمنی آشکار خواهد شد، تصریح کرد: با افتتاح ایستگاه یازدهم و بکارگیری این دو خودرو اطفایی بسیاری از نیاز‌ها برطرف شده و قطعا این مساله در کیفیت ارائه خدمات به شهروندان تاثیر خواهد داشت.

وی گفت: دغدغه‌ جدی دکتر طلوعی شهردار ، بحث حفظ ایمنی شهروندان است و اگر نبود حمایت‌های ویژه و پیگیری‌های او امروز ایستگاه یازدهم و این دو دستگاه خودرو سنگین اطفایی را نداشتیم.

آتش‌پاد رضایی ادامه داد: با اضافه شدن این دو خودرو، در حال حاضر مجموعه آتشنشانی با ۵۳ خودرو سبک و سنگین اطفایی و ۶ خودرو سبک و سنگین امدادی آماده خدمت به همشهریان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۲۶۰ نیروی عملیاتی آتشنشان و امدادی در حال حاضر در سازمان آتشنشانی شهرداری کرمانشاه مشغول فعالیت هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10437
  • 274 بازدید

برچسب ها