• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

بیانیه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی کرمانشاه

  • کد خبر : 5883
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۸:۱۳
بیانیه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، دولت خوانخوار آمریکا که در طول قریب به دو و نیم قرن حاکمیت خود،  روی تمامی خونخواران و جنگ طلبان تاریخ را سفید کرده  در اقدامی که نمایش بارز وابستگیش به نهادهای صهیونیستی است سپاه پر افتخار پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داد. این اقدام غیر […]

به گزارش پاتاق نیوز، دولت خوانخوار آمریکا که در طول قریب به دو و نیم قرن حاکمیت خود،  روی تمامی خونخواران و جنگ طلبان تاریخ را سفید کرده  در اقدامی که نمایش بارز وابستگیش به نهادهای صهیونیستی است سپاه پر افتخار پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داد.
این اقدام غیر قانونی که در تاریخ حاکمیت خونریز آمریکا نیز بی سابقه است نشانه ی آشکاری بر افول آمریکا و اعتلا و قدرت جبهه ی مقاومت با محوریت جمهوری اسلامی ایران است. نعره های پیاپی رییس جمهور امریکا و فریادهای بی امانش از اینکه ۷ هزار میلیارد دلار در این منطقه خرج کرده  اما بواسطه ی اقتدار جمهوری اسلامی ایران به هیچ دستاوردی نرسیده  نشانه ی آشکاری است که تغییر مناسبات جهانی و خروج از آمریکامحوری را حتی بر دیرباوران منکرش عیان می سازد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در طول ۴۰ سال گذشته بارها ثابت نموده  که جزو شایسته ترین تشکیلات نظامی در تاریخ درخشان ایران بوده است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روی دیگری از نظامی گری را به جهانیان نشان داده و  روح بلند سرداران آن بسان دیگر نظامیان انقلابی، آنان را به جمع اضداد صلابت و هیبت همراه با رحمت و رافت تبدیل نموده است که در جای دیگری یافت نمی شود  و قطعا تاریخ ایران به این فرزندان خود تا ابد خواهد بالید و بدیهی است که حاکمیت خیانت و خونریزی در آمریکا تاب و توان تحمل چنین شجره ی طیبه ای را ندارد علی الخصوص آنکه این شجره ی طیبه در خاکی روییده که زمانی نه چندان دور در تسخیر مستشاران آمریکایی بود و حقوقشان را به ضمیمه ی حق توحش از حکومت ذلیل وقت بر سینی زر می گرفتند  ولی اکنون می بینند که  بواسطه ی این شجره ی طیبه هزاران میلیارد دلار هزینه کردشان در منطقه براحتی به خاک فنا رفته است.
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام نابکارانه ی دولت آمریکا، از همه ی مسئولان می خواهد برای یک بار هم که شده ورای دغدغه های باندی، همچنانکه بحمدالله در زبان همدلی ای ایجاد شده است در نهان و در عمل هم به این تعرض بی سابقه به امنیت کشور پاسخی قاطع دهند و بگونه ای برنامه ریزی نمایند که جرات تکرار اینگونه اقدامات را از شیر دندان ریخته ی استکبار بگیرند.
حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به معنای حمایت از این نهاد در راستای تامین امنیت منطقه ای است که لازمه ی تامین امنیت داخلی و مرزی است و این مهم صرفا با گفتار درمانی به جایی نخواهد رسید.
این اقدام ددمنشانه ی آمریکا نشان آغاز مرحله ی جدیدی در تاریخ معاصر است که به برکت بلندنظری و بلند همتی  و شهادت طلبی فرزندان ایران حاصل شده است. انشاالله دیگر  مسئولان اثرگذار و تصمیم گیر  نیز با حمایت واقعی و برآورده ساختن نیازها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر ارگان های تامین کننده ی امنیت و عزت ایران، ولو اندکی خود را به این تراز توفیق و کرامت نزدیک نمایند.
والسّلام علی من اتّبع الهدی
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5883
  • 401 بازدید

برچسب ها