• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

بیانیه مجمع منادیان عدالت و اصلاح کرمانشاه

  • کد خبر : 4929
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۵۰
بیانیه مجمع منادیان عدالت و اصلاح کرمانشاه

بسم الله الرحمن الرحیم: سپس در کارهاى کارمندانت بنگر! و آنها را با آزمایش و امتحان بکار وادار! بخشی از نامه امیرالمومنین به مالک اشتر استاندار بصره جناب آقای مهندس بازوند، استاندار محترم کرمانشاه سلام علیکم با گذشت ۵ روز از اقدام  نابخردانه ورزش و جوانان استان در قصرشیرین، متاسفانه هنوز هیچگونه واکنشی از سوی […]

بسم الله الرحمن الرحیم:
سپس در کارهاى کارمندانت بنگر! و آنها را با آزمایش و امتحان بکار وادار!
بخشی از نامه امیرالمومنین به مالک اشتر استاندار بصره

جناب آقای مهندس بازوند، استاندار محترم کرمانشاه
سلام علیکم
با گذشت ۵ روز از اقدام  نابخردانه ورزش و جوانان استان در قصرشیرین، متاسفانه هنوز هیچگونه واکنشی از سوی حضرتعالی، بعنوان بالاترین مقام دولتی استان مشاهده نشده است و جای بسی تاسف است که مردم محروم و شهیدپرور استان هم باید تاوان بی تدبیری مسئولین را با ساعت ها در صف گوشت ایستادن بدهند و هم ناموسشان برای خوشایند مسئولین کشوری و محلی به حرکات موزون-رقص- واداشته شوند.
آقای مهندس بازوند، فرمانده سابق گردان مهندسی المهدی
حرمت امامزاده را باید متولی نگهدارد، آیا توقع خانواده شهدا و دوستداران انقلاب از شما که بحمدالله سابقه هم پیمانی با شهدا را دارید بی‌جاست که تقاضا دارند بعد از گذشت ۵ روز از این قبح شکنی، نه بخاطر مسئولیت خود بلکه حداقل به پاسداشت خون همرزمان شهیدتان در قصرشیرین، چنان واکنشی نشان می دادید که دیگر مدیران و مسئولیت عبرت بگیرند و چنین وقایع اسفناکی در محدوده جغرافیایی خدمتگزاری شما تکرار نشود.

برادر گرامی، جناب آقای مهندس بازوند
در ایامی که هنوز برخی زلزله‌زدگان قصرشیرین و سرپل ذهاب سقف بالای سر ندارند، چنین برنامه هایی برای آنان نه سرپناه می شود و نه نان درون سفره.
در ایامی که رهبر معظم انقلاب نهایت امید خود را به جوانان اعلام می دارد، در محدوده تحت مدیریت شما بودجه بیت المال توسط متولی جوانان استان به هدر که نه، صرف حرام شده است و کرامت زنان غیور کرمانشاه زیر سوال رفته است و شما همچنان ساکتید.

جناب آقای مهندس بازوند
در ایامی که متاسفانه مشکلات معیشتی اقشار مختلف مردم را تحت فشار قرار داده است، از مدیر کل ورزش و جوانان‌تان سوال بفرمایید که حضور روسای فدراسیون ها در مناطق زلزله زده چه دستاورد مشخصی داشته است. قلم شرم دارد که واژه های متبادر به ذهن را بر سینه کاغذ بنگارد وگرنه آیت الله جوادی آملی تعابیر سختی را بیان داشته اند که بر برگزار کنندگان چنین برنامه‌هایی قابل اطلاق است.

آقای مهندس بازوند، استاندار بدون تعطیلی کرمانشاه
ای کاش بجای چنین برنامه هایی تا دیر نشده پروژه گرمسیری را به نتیجه می رساندید که تاثیر بسزایی  در رونق کشاورزی و کسب و کار این منطقه محروم دارد و علیرغم تاکیدات مقامات عالیرتبه کشور، متاسفانه اخبار خوشایندی از آن به گوش نمی رسد.
بنظر می‌رسد چنین برنامه هایی نه تنها سودی در بهبود آمار بیکاری، آمار اعتیاد جوانان، افزایش سرانه مکان‌های ورزشی عمومی، تخفیف آلام عزیز از دست داده های مناطق زلزله زده و … ندارد که تلاش‌های  شبانه روزی حضرتعالی و دیگر مسئولین زحمت کش استان را نیز به حاشیه می برد و شاید هدف انحراف افکار عمومی از بی کفایتی مسئولین است، والله اعلم.
در پایان مجمع منادیان عدالت و اصلاح، موضع گیری سریع، قاطع و محکم شما را در تنبیه تمام دست اندرکاران این برنامه سخیف خواستار است و امید است تادیب خاطیان و خاصه برکناری مدیر کل ورزش و جوانان استان-در هر دو حالت یا خبر نداشته است که وای برما و یا خبر داشته است که وای بر او- اندکی از آب رفته را بجوی باز گرداند.
همچنین از  جناب آقای دکتر صادقی، دادستان محترم استان؛ اشد مجازات خاطیان را بر اساس وظیفه ذاتی مدعی العموم خواهانیم.

والعاقبه للمتقین
مجمع منادیان عدالت و اصلاح
۲۹
بهمن ماه ۱۳۹۷

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4929
  • 329 بازدید

برچسب ها