• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

بیش از سه میلیارد تومان نذورات قربانی کرمانشاهیان در عید قربان

  • کد خبر : 8155
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
بیش از سه میلیارد تومان نذورات قربانی کرمانشاهیان در عید قربان
مدیر کل کمیته امداد استان گفت : مردم خیر استان کرمانشاه تاکنون سه میلیارد و چهارصد میلیون تومان نذورات به مناسبت عید سعید قربان از طریق پایگاه‌های این نهاد به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش پاتاق نیوز،  مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت :‌ در عید سعید قربان امسال ۱۲۰ پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری نذورات و قربانی‌های مردم خیر استان کرمانشاه برپا شد . محسن رقصی افزود : طرح ویژه قربانگاه در تمامی شهرستان‌های استان برگزار شده که در این طرح هم خیران با بازدید از روند ذبح و بسته بندی دام‌های اهدایی تحت نظارت سازمان دامپزشکی ، شاهد توزیع قربانی در میان نیازمندان هستند.
 وی اضافه کرد : بر اساس آمار اولیه تاکنون مردم خیر کرمانشاه سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نذورات قربانی به پایگاه‌های این نهاد اهدا کردند که بخش قابل توجهی از این نذورات از محل قربانگاه‌های این نهاد جمع آوری شده است.
رخصی با اشاره به ادامه روند جمع آوری نذورات مردمی تا سه روز آینده گفت : امیدواریم میزان نذورات قربانی کرمانشاهیان از رشد بیشتری برخوردار باشد.
مدیر کل کمیته امداد استان با تاکید بر اینکه هم اکنون تمامی درگاه‌های پرداخت نذورات نقدی برای خیران فعال است گفت : کد آسان پرداخت #۱*۸۸۷۷*، شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی همچنان آماده دریافت نذورات نقدی کرمانشاهیان خیر است.
 نذورات اهدایی خیران کرمانشاهی در عید سعید قربان پارسال سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8155
  • 241 بازدید

برچسب ها