• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
مدیر آب و فاضلاب شهرستان کنگاور:

بیش از ۱۳ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب کنگاور اصلاح شد

  • کد خبر : 17025
  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۲
بیش از ۱۳ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب کنگاور اصلاح شد
کنگاور - مدیر آب و فاضلاب شهرستان کنگاور گفت: در سال ۱۳۹۹، ۱۳ و نیم کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب شهری و روستایی این شهرستان اصلاح و توسعه یافت.

به گزارش پاتاق نیوز، حبیب‌الله خزایی با بیان اینکه رضایت مشترکان در سایه یک سازمان موفق و پویا حاصل می‌شود، افزود: با توجه به تاکیدات مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، تمام تلاش های صورت گرفته در مجموعه شرکت آبفا کنگاور در راستای ارایه مطلوب خدمات و ارتقای رضایتمندی مشترکان برنامه ریزی شده است.

او با بیان اینکه در سال گذشته رفع مشکلات مجتمع آبرسانی «حصار» با جدیت دنبال و در اواخر تابستان افتتاح شد، اظهار داشت: مجتمع آبرسانی حصار در ۲ مرحله انجام خواهد شد که مرحله اول آن، چهار روستای حصار، هزارخانی، زرده و رشتیان با ۲۱۳ خانوار انجام شد.

مدیر امور آبفای کنگاور اضافه کرد: تعویض الکتروپمپ و شناور مجتمع طاهرآباد و روستاهای آران، فشخوران، عبدالتاجدین نهرالدوله، خمیس آباد، کوچه و اصلاح لوله فرسوده در راستای افزایش ظرفیت آب روستاها نیز از جمله خدمات این شرکت در روستاهای این شهرستان بوده است.

وی افزود: همچنین در این مدت، ۲۹۳ انشعاب جدید آب در سطح شهرهای کنگاور، گودین و روستاهای تابعه نیز نصب و در اختیار مشترکان قرار گرفته است.

مدیر امور آبفای کنگاور در ادامه گفت: ضمن ترمیم جداره چاه آب علی آباد و مشکل کمبود آب نقاط مختلف شهر، چاه جدید شهر گودین تجهیز و چاه روستای عبدالتاجدین نیز کف شکنی شده است.

خزایی با اشاره به توسعه و اصلاح بیش از یک کیلومتر از توزیع آب و خطوط انتقال اظهار داشت: در شهرستان کنگاور ۲ هزار و ۴۰۹ مورد رفع شکستگی و ترمیم حوادث انجام شده است.

وی با بیان اینکه تامین آب شرب بهداشتی مهم‌ترین وظیفه ذاتی این شرکت است، اضافه کرد: پایش و کنترل بهداشت آب با هدف کنترل مستمر کیفیت آب شرب در مناطق مختلف سطح شهر، مخازن ذخیره و شبکه توزیع توسط پرسنل واحد کیفی شرکت مورد بررسی و نظارت دقیق قرار گرفته تا از ورود هرگونه آلودگی به شبکه توزیع جلوگیری شود و آب شرب بهداشتی در اختیار مشترکان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ارتقا میزان رضایتمندی مشترکان آب شهری و روستایی همواره به عنوان مهمترین و اصلی ترین اهداف این شرکت بوده و خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17025
  • 113 بازدید