• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

بیمارستان‌های استان در ایام نوروز ۹۸ آماده ارائه خدمات درمانی هستند.

  • کد خبر : 5503
  • ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
بیمارستان‌های استان در ایام نوروز ۹۸ آماده ارائه خدمات درمانی هستند.

به گزارش پاتاق نیوز دکتر روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان امام خمینی در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به بیماران است. دکتر روشنی با اعلام فعالیت بخش‌های سوختگی، چشم، داخلی، گوش و حلق وبینی، آزمایشگاه، و داروخانه این بیمارستان از آمادگی کارکنان این مرکز برای انجام خدمات درمانی خبر داد. وی افزود: […]

به گزارش پاتاق نیوز دکتر روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان امام خمینی در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به بیماران است.
دکتر روشنی با اعلام فعالیت بخش‌های سوختگی، چشم، داخلی، گوش و حلق وبینی، آزمایشگاه، و داروخانه این بیمارستان از آمادگی کارکنان این مرکز برای انجام خدمات درمانی خبر داد.
وی افزود: این مرکز باتوجه به تعطیلات نوروزی و آمدن جمع کثیری از مهمانان به دیار غرب کشور آمادگی دارد تادر صورت نیاز کارکنان ذخیره خود را در اسرع وقت فراخوان کند.
دکتر روشنی همچنین از فعال بودن کلیه‌ی بخش‌های روانپزشکی و نورولوژی و حضور تیم مدیریتی به صورت شیفتی و فعال بودن واحد استروک (۷۲۴) بیمارستان فارابی خبرداد.
وی تعداد پرسنل این مرکز در ایام تعطیلات در هر شیفت کاری را ۶۰ نفر اعلام کرد و گفت: در این ایام به صورت روزانه یک پزشک آنکال نورولوژی بصورت شیفتی، یک پزشک مقیم متخصص بیهوشی و یک پزشک آنکال روان در این مرکز حضور فعال دارند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کیلینیک ویژه این بیمارستان هم درایام غیر تعطیل نوروز (گروه روان و نورولوژی) فعال است.
دکتر روشنی خاطرنشان کرد: تمام اقدامات معمول تشیخصی و درمانی در بیمارستان امام علی (ع) در ایام تعطیل باحضور متخصصین قلب مقیم در اورژانس برای مراجعان انجام می‌شود.
به گفته معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی به منظور رفاه حال همشهریان و مسافران استان باهماهنگی‌های انجام شده ۲ مرکز دندانپزشکی نیز آماده خدمت رسانی در این ایام هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد : در شهرستانها هم یک بیمارستان در آماده باش است و خدمات درمانی به مراجعه کنندگان ارا ئه می کند .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5503
  • 305 بازدید

برچسب ها