• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
استاندار کرمانشاه:

بیمارستان موقت روانسر طی شش ماه راه اندازی می‌شود

  • کد خبر : 14811
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
بیمارستان موقت روانسر طی شش ماه راه اندازی می‌شود
روانسر - استاندار کرمانشاه در بازدید از محل احداث بیمارستان موقت روانسر گفت: این بیمارستان طی شش ماه آینده راه اندازی می‌شود.

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ آذر) در حاشیه بازدید از محل احداث بیمارستان موقت روانسر اظهار داشت: با توجه به فرآیند زمانبر اتمام بیمارستان اصلی، بر اساس پیشنهاد و پیگیری های نماینده اورامانات و موافقت وزارت بهداشت مقرر شد این مکان جهت احداث بیمارستان موقت با کلیه تجهیزات لازم به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شود.

وی افزود: ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث و تجهیز این بیمارستان در نظر گرفته شده است و وزارت بهداشت هم مساعدت ویژه در زمینه تأمین نیروی انسانی و تجهیزات آن را خواهد داشت.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: طبق مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان و مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی، زمینی را که متعلق به جهاد کشاورزی است تا هفته آینده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل خواهیم داد، همچنین دانشگاه نیز متعهد شده است که از تاریخ دریافت اولین مرحله اعتبارات ظرف مدت شش ماه پروژه را تحویل دهد.

در این بازدید نماینده مردم اورامانات، امام جمعه روانسر، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14811
  • 211 بازدید