۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » تاپ 1 » فرهنگی » هنری
  • شناسه : 7415
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
بی میلی مسئولان در بازسازی سینما پیروزی

بی میلی مسئولان در بازسازی سینما پیروزی

به گزارش پاتاق نیوز، افشین آزادی در گفتگو با مرصاد، در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای بازسازی سینما پیروزی کرمانشاه اظهار داشت: ما دو سال است که پیگیر این موضوع هستیم اما از سوی مسئولین رغبتی برای همکاری برای ساخت آن وجود ندارد. وی در خصوص مدت تعطیلی سینما پیروزی کرمانشاه افزود: این سینما از حدود […]

به گزارش پاتاق نیوز، افشین آزادی در گفتگو با مرصاد، در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای بازسازی سینما پیروزی کرمانشاه اظهار داشت: ما دو سال است که پیگیر این موضوع هستیم اما از سوی مسئولین رغبتی برای همکاری برای ساخت آن وجود ندارد.

وی در خصوص مدت تعطیلی سینما پیروزی کرمانشاه افزود: این سینما از حدود سال ۸۷ تعطیل است و ساختمان سینما به دلیل اینکه در زلزله آسیب جدی دیده بود، کاملاً تخریب شد و در انتظار ساخت است.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه ادامه داد: مکرراً در حال مکاتبه با مسئولین استانی در این زمینه هستیم و هر چند که به صورت شفاهی قول هایی در این زمینه داده شده است، اما متاسفانه رغبتی به صورت عملی برای انجام این کار در مسئولین استان نمی بینیم که بخواهند برای ساخت سینما اقدامی انجام دهند.

این مسئول تعداد سالن ها و صندلی های سینمایی را جزو شاخص های فرهنگی و توسعه هر کشور و منطقه ای دانست و گفت: اگر بخواهند به لحاظ فرهنگی و براساس استانداردهای سازمان ملل متحد بخواهند کشورها را بسنجند، تعداد سالن های سینمایی آن را مدنظر قرار می دهند.

آزادی بیان داشت: تمایل داریم با استفاده از ساخت سینما، شاخص های فرهنگی کرمانشاه را گسترش دهیم و این نکته خیلی مهمی است، اما ما رغبتی برای این موضوع نمی بینیم.

وی تاکید کرد: هدف ما این است که با ایجاد این مرکز فرهنگی، به عنوان قطب فرهنگی غرب کشور، لااقل از استان های همدان و کردستان عقب نباشیم. در حالی که آنها خیلی وضعیتشان از ما مطلوب تر است.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این امکانات را در کرمانشاه نداریم و تا به حال نیز در این زمینه موفق نشده ایم. البته مسئولین قول هایی به صورت شفاهی داده اند اما این قول‌ها هنوز عملی نشده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*