• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

تابلو های غیر مجاز مشاغل جمع آوری می شوند

  • کد خبر : 10420
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۲۵
تابلو های غیر مجاز مشاغل جمع آوری می شوند

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: تابلو های غیر مجاز مشاغل، و واحد های اداری-تجاری که باعث ایجاد مزاحمت بصری هستند جمع آوری می شوند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه مهندس خسرو عیسائیان ضمن اعلام اجرای طرح ساماندهی تابلو های شهری در سطح شهر گفت: برای حفظ نظم […]

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: تابلو های غیر مجاز مشاغل، و واحد های اداری-تجاری که باعث ایجاد مزاحمت بصری هستند جمع آوری می شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه مهندس خسرو عیسائیان ضمن اعلام اجرای طرح ساماندهی تابلو های شهری در سطح شهر گفت: برای حفظ نظم و زیبا سازی منظر شهری این عملیات در حال اجراست.

وی افزود ساماندهی تبلیغات شهری و محیطی، حذف آلودگی های بصری، سایه بان ها و بنر های فرسوده و حفظ ایمنی شهروندان از اهداف اجرای این طرح است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری ها ساماندهی تابلو های تبلیغاتی و شهری و بر اساس درخواست مکرر شهروندان مبنی بر ساماندهی تابلو های تبلیغاتی ادارات، شرکت ها، اصناف و مغازه ها، معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه طرح ساماندهی تابلو های شهری و جمع آوری تابلو های مزاحم را در دستور کار خود قرار داد.

وی در خصوص اجرای این طرح گفت: در ابتدا کارشناسان زیباسازی شهری مناطق هشت‌گانه به ادارات، شرکت ها، اصناف و مغازه ها مراجعه و از آن ها را از شرایط نصب تابلو های تبلیغاتی آگاه میکنند و در صورت مشاهده موارد غیر مجاز یا خطر آفرین برای شهروندان با دادن اخطار و مهلت زمانی مشخص مبنی بر اصلاح و رفع مزاحمت تابلوی تبلیغاتی خود اقدام نمایند و در صورت اتمام بازه زمانی، اداره اجرائیات نسبت به جمع آوری آن دسته از صنوفی که تابلو های تبلیغاتی شان تغییر نکرده باشد اقدام میکند.

وی در پایان از شهروندان و کلیه واحد های اداری و تجاری و اصناف که شهرداری کرمانشاه را در این امر یاری کردند تشکر و از کلیه شهروندان و دیگر واحد های تجاری و اداری خواست که در امر زیباسازی شهری شهرداری کرمانشاه را حمایت کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10420
  • 166 بازدید

برچسب ها