• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

تاخیر در انتخاب شهردار علت شخصی نداشته

  • کد خبر : 3408
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
تاخیر در انتخاب شهردار علت شخصی نداشته

سیدحجت الله موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار ” پاتاق نیوز “ اظهار کرد: در جلسه فوق العاده امروز (۲۳ آبان) شورای شهر کرمانشاه که به منظور انتخاب شهردار و با حضور هشت تن از اعضای شورا برگزار شد، سعید طلوعی با هشت رای به عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب شد. موسوی اجاق خاطرنشان کرد: […]

سیدحجت الله موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار ” پاتاق نیوز “ اظهار کرد: در جلسه فوق العاده امروز (۲۳ آبان) شورای شهر کرمانشاه که به منظور انتخاب شهردار و با حضور هشت تن از اعضای شورا برگزار شد، سعید طلوعی با هشت رای به عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب شد.

موسوی اجاق خاطرنشان کرد: در جلسه امروز سه عضو شورا (مازیار رضایی، رسول آزادی و طیب حیدری) در مرخصی به سر می بردند و نتوانستند در جلسه حضور داشته باشند و در نهایت شهردار با رای هر هشت عضو حاضر انتخاب شد.

وی در خصوص سوبق طلوعی گفت: ایشان به مدت ۱۰ سال شهردار مناطق مختلف تهران بوده و برای چندین دوره پیاپی به عنوان شهردار نمونه در میان مناطق ۲۲ گانه تهران معرفی شدند و به عنوان مشاور شهردار سابق تهران نیز فعالیت داشتند.

موسوی اجاق با اشاره به جلسه دو هفته پیش اعضای شورای شهر کرمانشاه در محل معاونت عمرانی وزارت کشور گفت: در این جلسه اعضای شورا قول دادند که شهردار ظرف کوتاهترین مدت انتخاب شود که این اتفاق افتاد و در همین جلسه آقای جمال نژاد-معاون وزیر کشور- قول دادند که بعد از انتخاب شهردار، صدور حکم او ظرف کمتر از دو هفته انجام شود.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه با عذرخواهی از مردم کرمانشاه در خصوص تاخیر در انتخاب شهردار گفت: این تاخیر علت شخصی نداشته و اعضا به دنبال گزینه اصلح بودند.

وی همچنین از تلاش های استاندار و هیات حل اختلاف استان در این مدت برای حل مشکلات مربوط به انتخاب شهردار قدردانی کرد.

پیش از این آرش رضایی شهردار کرمانشاه بود که استعفا داد و هم اکنون نیز حامد لعل بخش سرپرست شهرداری کرمانشاه است.

 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3408
  • 403 بازدید

برچسب ها