• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021

تازه‌ترین راهبرد دشمن، ترویج پلیس هراسی در کشور است

  • کد خبر : 11634
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
تازه‌ترین راهبرد دشمن، ترویج پلیس هراسی در کشور است

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: تازه‌ترین راهبرد دشمنان برای ناامن جلوه دادن جامعه القای پلیس هراسی در کشور است تا به خیال خام خود بتوانند از اعتبار پلیس نزد مردم بکاهند. حسین خوش‌اقبال امروز در دیدار با سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: نیروی مقتدر انتظامی و […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: تازه‌ترین راهبرد دشمنان برای ناامن جلوه دادن جامعه القای پلیس هراسی در کشور است تا به خیال خام خود بتوانند از اعتبار پلیس نزد مردم بکاهند.

حسین خوش‌اقبال امروز در دیدار با سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: نیروی مقتدر انتظامی و ماموران جان برکف پلیس در سخت‌ترین و حساس‌ترین ماموریت‌ ها طی سال های اخیر موفق عمل کرده اند تا امروز شاهد شکست کامل دشمنان در بعد ایجاد ناامنی در کشور باشیم. 

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: ایجاد ناامنی و دامن زدن به برخی مسائل به یکی از برنامه‌های دشمنان انقلاب تبدیل شده است و در این راستا از هیچ تلاشی هم دریغ نمی‌کنند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه ادامه داد: ماموریت بسیاری از سرسپرده ‌های داخلی دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی میان مردم و انجام برخی حرکات مذبوحانه از جمله ایجاد درگیری و تیراندازی به سمت نیروهای مسلح و مردم بی ‌گناه است تا جامعه ما را ناامن جلوه دهند.

وی تصریح کرد: با این حال به برکت وجود یکی از مقتدرترین نیروهای مسلح جهان در ایران که نیروی عزتمند انتظامی نیز در میان آن‌ها قرار دارد بخش قابل توجهی از اقدامات دشمنان خنثی و نقشه‌‌‌هایشان نقش برآب شده است.

خوش‌اقبال یادآور شد: پس از شکست‌های پیاپی دشمنان در اجرای نقشه‌هایشان، آن‌ها در تازه‌ترین راهبرد خود پلیس هراسی در کشور را آغاز کرده‌اند و حتی دست به تحریم این نیروی خدمت‌گذار و بی‌ادعا زدند تا به خیال خام خود بتوانند از اعتبار پلیس نزد مردم بکاهند، اما در این نقشه نیز ناکام ماندند.

وی گفت: امروز پلیس مقتدر جمهوری اسلامی همراه تراز همیشه با مردم در کنار آن‌ها قرار دارد و عموم شهروندان نیز قدردان زحمات بی‌وقفه و شبانه‌روزی ماموران نیروی انتظامی هستند.

خوش‌اقبال با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات پلیس کرمانشاه، گفت: وجود فرمانده‌ای لایق مانند سردار جاویدان در راس حرم انتظامی استان باعث ایجاد امنیتی پایدار شده و امروز با تلاش‌های مخلصانه ماموران شاهد وجود امنیتی مطلوب در این دیار هستیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در ادامه این دیدار، اظهار داشت: پلیس، ضمن رعایت اصل بی‌طرفی با کسانی که قصد ایجاد تنش و ناامنی در امر انتخابات را داشته باشند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

سردار علی‌اکبر جاویدان افزود: تأمین امنیت انتخابات از جمله ماموریت‌های مهم و حساس پلیس است و همه همکاران با برنامه ریزی دقیق و منسجم برای رسیدن به این مهم تلاش خواهند کرد تا انتخاباتی سالم و در شأن جمهوری اسلامی برگزار شود.

وی با اشاره به استفاده پلیس از همه ظرفیت‌های خود در راستای تامین امنیت انتخابات پیش‌رو، تصریح کرد: بدون شک احساس امنیت در جریان برگزاری انتخابات مشارکت مردم را افزایش خواهد داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: در دور اول انتخابات که اسفند سال گذشته برگزار شد پلیس کرمانشاه یکی از امن‌ترین فضاها را برای حضور پرشور مردم فراهم کرده بود و به یاری خداوند همین روند را در دور دوم نیز تکرار خواهیم کرد.

وی در ادامه مبارزه با پدیده قاچاق، سرقت و مواد مخدر را از اصلی‌ترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: در پنج ماه سپری شده از سال کشفیات قاچاق بیش از ۳۰ درصد و مواد مخدر حدود سه درصد رشد داشته است و در وقوع سرقت‌های خشن نیز با کاهش ۲۴ درصدی روبرو بوده‌ایم.

جاویدان در پایان کرمانشاه را استانی امن برای عموم شهروندان و ناامن برای مجرمان دانست و تاکید کرد: هماهنگونه که پلیس همواره در کنار مردم حضور داشته است برخوردش با هرگونه ناامنی و بی‌انظباطی اجتماعی نیز قاطعانه بوده و افراد خلاف کار نیز دریافته‌اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11634
  • 98 بازدید

برچسب ها