• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تامین آب شرب اولویت کاری بخش آب استان است

  • کد خبر : 7546
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
تامین آب شرب اولویت کاری بخش آب استان است

به گزارش پاتاق نیوز، در نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و مدیرعامل آبفای استان ، بهرام درویشی با تاکید بر اهمیت تامین آب شهرها و به ویژه شهرهای تازه تاسیس اولویت کاری بخش آب استان را تامین آب شرب دانست.  درویشی با اشاره به اهمیت مدیریت آب در استان و به ویژه لزوم […]

به گزارش پاتاق نیوز، در نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و مدیرعامل آبفای استان ، بهرام درویشی با تاکید بر اهمیت تامین آب شهرها و به ویژه شهرهای تازه تاسیس اولویت کاری بخش آب استان را تامین آب شرب دانست. 

درویشی با اشاره به اهمیت مدیریت آب در استان و به ویژه لزوم سازگاری با کم آبی, برنامه های تامین آب پایدار شهرها را بسیار حیاتی و البته حساس خواند و اذعان داشت باید اهتمامی مشترک برای کار کارشناسی توام با نظارت عالیه بر طرحهای آبرسانی معطوف گردد.
وی ضمن اشاره به هدفگذاری های مشترک در تامین آب شهرهای استان, بر نگرش یکپارچه به منابع آب و دورنمای آینده تاکید و از عزم جزم خود و مجموعه تحت مدیریتش برای همکاری های مشترک با آبفای استان خبر داد.
در ادامه جلسه طرح آبرسانی به شهر کرمانشاه از سد گاوشان با مهندس تخت شاهی مدیرعامل شرکت آبفای شهری استان به بحث و گفتگو گذاشته شد.
در پایان مهندس تخت شاهی  از همکاری تنگاتنگ شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در تامین اضطراری آب شهر کرمانشاه از سد گاوشان قدر دانی‌نمود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7546
  • 284 بازدید

برچسب ها