• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تاکید بر تسریع اجرای طرح آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه

  • کد خبر : 6624
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
تاکید بر تسریع اجرای طرح آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به همراه معاون عمرانی استانداری, مدیرعامل شرکت, مدیر کل دفتر فنی, فرماندار کرمانشاه, مجری پروژه آبشوران و جمعی از مدیران شهر کرمانشاه از رودخانه آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه بازدید به عمل آوردند. این بازدید که در نیمروز سوم خردادماه و در یک روز تعطیل کاری صورت گرفت […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به همراه معاون عمرانی استانداری, مدیرعامل شرکت, مدیر کل دفتر فنی, فرماندار کرمانشاه, مجری پروژه آبشوران و جمعی از مدیران شهر کرمانشاه از رودخانه آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه بازدید به عمل آوردند. این بازدید که در نیمروز سوم خردادماه و در یک روز تعطیل کاری صورت گرفت بازوند استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت ساماندهی رودخانه آبشوران و آبشستگی دیواره آن در سیلاب فروردین‌ماه, بر سرعت بخشیدن به ساماندهی ضربتی این طرح تاکید نمود.

مهندس بازوند با اشاره به اهمیت سرعت بخشیدن به کار برای جلوگیری از ایجاد نارضایتی شهروندان به ویژه تسهیل تردد بیماران و سالمندان بر الزام فعالیت شیفت های کاری شبانه روزی تأکید نمود. در این بازید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با توضیحات مبسوطی درباره وضعیت پروژه آبشوران از عزم جدی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برای تسریع در ساماندهی ضربتی این طرح خبر داد. درویشی با تاکید بر لزوم ساماندهی رودخانه آبشوران و هماهنگی همه سازمان‌ها و نهادهای درگیر به ویژه شهرداری کرمانشاه, شروع طرح ترانشه باز آبشوران در یک ماه گذشته را خوب توصیف کرد و از اقدامات ضربتی برای تسریع در پیشرفت فیزیکی این پروژه در آینده نزدیک خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6624
  • 350 بازدید

برچسب ها