• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

تاکید بر لزوم رفع چالش‌های شهری کرمانشاه توسط نهادهای ملی

  • کد خبر : 9038
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۰۹
تاکید بر لزوم رفع چالش‌های شهری کرمانشاه توسط نهادهای ملی

به گزارش پاتاق نیوز، در پایان شصت و چهارمین اجلاس مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها که با حضور الویری ریاست شورایعالی استان‌ها، هاشمی رفسنجانی ریاست شورای شهر تهران و مجمع روسا، مصری نائب رییس مجلس شورای اسلامی، کولیوند ریاست کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، بازوند استاندار کرمانشاه، روسای شورای استانها […]

به گزارش پاتاق نیوز، در پایان شصت و چهارمین اجلاس مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها که با حضور الویری ریاست شورایعالی استان‌ها، هاشمی رفسنجانی ریاست شورای شهر تهران و مجمع روسا، مصری نائب رییس مجلس شورای اسلامی، کولیوند ریاست کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، بازوند استاندار کرمانشاه، روسای شورای استانها و روسای شوراهای مراکز استان ها و هیئت رئیسه شورای شهر تهران برگزار گردید.
اباذر صرامی دبیر مجمع روسا و دبیر برگزاری اجلاس از میزبانی شورای شهر و شهرداری کرمانشاه در برگزاری مطلوب اجلاس تشکر نموده و بر توجه بیش از پیش به کرمانشاه گهواره تمدن ایران اسلامی در راستای افزایش ظرفیت های این کلانشهر و رفع چالشهای آن توسط نهادهای موثر ملی تاکید نمودند.

وی در ادامه اظهار داشت: در راستای هدف‌گذاری‌های صورت پذیرفته در این اجلاس محور مباحث موضوع تحقق حقوق شهروندی بوده که در این راستا گزارش تخصصی تحقق حقوق شهروندی توسط دبیرخانه مجمع بامشارکت روسای شورای کلانشهرها و مراکز استانها تهیه و در کمیسیون‌های چهارگانه ارائه گردید.
صرامی ادامه داد: از دیگر گزارش‌های تخصصی این اجلاس تعامل شوراها و شهرداری‌ها می باشد.

همچنین وی دستیابی به اهداف اجلاس را مبتنی بر اقدامات اساسی از طریق طرح نتایج و مصوبات و راهکارهای اجرائی در شورایعالی استانها و مجلس و دولت دانستند.

لازم بذکر است در پایان این مراسم رونمائی از تمبر شصت و چهارمین اجلاس مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها با حضور الویری و هاشمی رفسنجانی صورت پذیرفت.

همچنین با حضور هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران، مجمع روسا و شرکت کنندگان در اجلاس، آئین نامگذاری بزرگ‌راهی به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در این شهر صورت پذیرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9038
  • 426 بازدید

برچسب ها